Lekarz powiedział matce, że znowu będzie miała trojaczki. Przyjrzał się USG i szybko pobladł, odkrył prawdę która niemal nie zdarza się w praktyce

Lekarz powiedział matce, że znowu będzie miała trojaczki. Przyjrzał się USG i szybko pobladł, odkrył prawdę która niemal nie zdarza się w praktyce Źródło: Pixabay / dw-lifestylefotografie

Ciąża była jej największym marzeniem. Po pierwszym porodzie para postanowiła powiększyć rodzinę o kolejne dziecko. Nie spodziewali się jednak takiego obrotu wydarzeń. Lekarz nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył.

Ciąża bardzo ją ucieszyła, para planowała powiększyć rodzinę już od dawna. Kiedy lekarz poinformował kobietę, że po raz kolejny urodzi trojaczki, nie mogła w to uwierzyć. Badanie USG szybko wytłumaczyło tę sytuację. Lekarz był w szoku, kiedy odkrył prawdę, to się niemal nigdy nie zdarza.

Ciąża od dawna była ich marzeniem

Courtney i Philip Garrett, już od dnia ślubu pragnęli mieć liczne potomstwo. Niestety nie byli w stanie zajść w ciążę naturalnymi sposobami. Po wielu nieudanych próbach i latach oczekiwań, wspólnie podjęli decyzję, że chcą skorzystać z metody in vitro. Doszło do zapłodnienia i kobieta, w wyniku ciąży mnogiej, urodziła trojaczki. Rodzice byli bardzo szczęśliwi, zabierając do domu dwóch chłopców i dziewczynkę.

Po siedmiu latach Courtney i jej mąż zdecydowali, że czas powiększyć rodzinę. Ponownie skorzystali z metody in vitro. Podczas wizyty u lekarza, ginekolog poinformował ich, że kobieta ponownie urodzi trojaczki. Zaskoczona Courtney nie mogła w to uwierzyć. Lekarz przyjrzał się badaniu USG i szybko wyjaśnił, jak do tego doszło. To wyjątkowa i niezwykle rzadka sytuacja.

Ciąża kobiety to niezwykły przypadek medyczny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że w tym samym czasie, kiedy para po raz kolejny postanowiła skorzystać z metody sztucznego zapłodnienia, doszło do niego również w sposób naturalny. Dlatego po raz kolejny pojawiła się u kobiety ciąża mnoga. Lekarze podkreślają, że to  niezwykle rzadki zbieg okoliczności. Choć teoretycznie może do tego dojść, w praktyce takie sytuacje niemalże nigdy nie mają miejsca.

Dzisiaj grzeje: 1. Tata znalazł w telefonie synka zdjęcie, które mrozi krew w żyłach. Wydał go policji bez wahania

2. Dramatyczne wieści z polskiej miejscowości. Gwałtowna pogoda, zerwane dachy, powalone drzewa

Kobieta urodziła zdrowe dzieci. Teraz Courtney i Philip są podwójnie szczęśliwi. Ich marzenia o dużej rodzinie spełniły się w nieoczekiwany sposób.


YouTube / WWLTV

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za mieszkanie w spadku sporo ZAPŁACISZ. O uldze możesz zapomnieć
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. Przed śmiercią nocą wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają 

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News