Lekarze byli pewni, że jest w ciąży choć 7 testów ciążowych wyszło negatywnie. Dopiero później odkryli prawdę, która zwaliła ich z nóg

Lekarze byli pewni, że jest w ciąży choć 7 testów ciążowych wyszło negatywnie. Dopiero później odkryli prawdę, która zwaliła ich z nóg

Ciąża dla wielu kobiet jest spełnieniem marzeń. Tak samo było też w tym przypadku, jednak gdy pojawiły się pewne niepokojące objawy, a lekarze kazali zrobić jej test ciążowy, była absolutnie przerażona. Myślała, że to już koniec, prawda była straszna.

Ciąża u niektórych przejawia się w bardzo przykry sposób. Każdy wie o porannych nudnościach, ale do nich dochodzą często też bóle dolnej części pleców, gdy te są przeciążone dźwiganiem nienarodzonego dziecka. Louise miała jednak zaledwie 25 lat i była przekonana, że nie spodziewa się dziecka, gdy pojawiły się u niej niepokojące objawy.

Test pokazał, że to nie ciąża

Louise uskarżała się na dziwne krwawienie między menstruacjami oraz silny ból w dolnej części brzucha. Mogło to być po prostu symptomem rozregulowanego systemu hormonalnego, więc zgodnie z zaleceniem lekarzy zrobiła sobie test ciążowy, który zazwyczaj pozwala wykryć tego typu anomalie. Okazało się, że to nie ciąża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Objawy wciąż się pogarszały. 25-letnia kobieta straciła apetyt, uskarżała się na częste oddawanie moczu i ból pleców. Lekarze wciąż próbowali zastosować starą metodę. W sumie za ich namowami Louise zrobiła aż siedem testów ciążowych. Wszystkie wyszły negatywnie.

Mogło dojść do tragedii

Przekonani, że trzeba szukać przyczyny gdzie indziej, lekarze w końcu zlecili badanie ultrasonograficzne. Ono rozjaśniło im sytuację i to w ostatniej chwili, gdyż Louise cierpiała na potworniaka dojrzałego. To nowotwór drugiego stopnia, rzadki rodzaj torbieli jajnika. Rozprzestrzenił się na cały żołądek i uciskał jej narządy wewnętrzne.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Nie żyje znany dziennikarz, dla wielu był kultowy. Bardzo smutne wiadomości z zachodniej polski

Guz rozprzestrzenił się tak drastycznie, że lekarze mieli wątpliwości co do tego, czy uda im się go wyciąć bez uszczerbku dla dróg rozrodczych Louise. Po długiej i męczącej, czterogodzinnej operacji, mogli jednak z dumą i spokojem powiedzieć, że Louise będzie mogła jeszcze kiedyś mieć dzieci. 

- Objawy obrzęku lub powstawania grudek żołądka można pomylić z ciążą, ale może to być również nowotwór lub wiele innych rzeczy. Podróż Louise dostarcza nam potężnej lekcji, kobiety muszą być czujne, gdy tylko poczują, że coś jest nie tak - powiedziała w rozmowie z mediami profesor Haney Gabra.

Pani profesor ma nadzieję, że następny wynik testu ciążowego Louise będzie pozytywny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wywróciła się na chodniku w Łodzi. Sąd przyznał REKORDOWE odszkodowanie
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Diabelskie kotlety schabowe smakują wręcz niebiańsko. Prosty przepis na piekielnie smaczny obiad dla całej rodziny
  4. Nieoczekiwanie Mariusz Pudzianowski przekazał smutną nowinę. Fani nie mogą jej zaakceptować
  5. Gwiazdor TVP rzadko pokazuje żonę, ale teraz zrobił wyjątek. Powiedzieć, że jest piękna, to jak nie powiedzieć nic

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News