Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać

Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać Źródło: pixabay

Chociaż ciąża tej kobiety skończyła się szczęśliwym porodem, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Zaniepokojona mama wróciła do szpitala. Lekarze byli przerażeni tym, co zobaczyli.

Ciąża i poród u tej kobiety przebiegły bez większych komplikacji. Wreszcie urodziła dziecko po cesarskim cięciu i wkrótce mogła opuścić szpital. Wtedy zaczął się dramat.

To była druga ciąża 34-letniej kobiety. Wszystko przebiegało bez komplikacji. Kobieta niedługo przed terminem zjawiła się w szpitalu, żeby przygotować się w spokoju do porodu. Wcześniej również nie było żadnych niepokojących objawów. Mama urodziła przez cesarskie cięcie, co także nie jest dzisiaj niczym wyjątkowym. Bóle zaczęły się pojawiać dopiero po porodzie.

Ciąża mogła skończyć się dla niej tragicznie

Chociaż ciąża 34-letniej Yulii Seliny dobiegła końca i kobieta mogła już cieszyć się nowo narodzonym dzieckiem, zaczęły doskwierać jej silne bóle brzucha. Cierpienie Yulii stawało się coraz większe z godziny na godzinę, w dodatku jej brzuch wyraźnie się powiększył. Zaniepokojona kobieta zwróciła się do lekarzy o pomoc, ci jednak stwierdzili, że takie objawy są normalne po cesarskim cięciu. Zdaniem specjalistów szpitala w Petersburgu, 34-latka powinna po prostu przeczekać, aż dyskomfort minie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Yuliia udała się do innego szpitala, gdzie poinformowała lekarzy, że chociaż jej ciąża skończyła się udanym porodem, jest zaniepokojona swoim stanem zdrowia. Opisała specjalistom dziwny ból i pokazała powiększony brzuch. Kobieta czuła, że dzieje się coś złego. Lekarze zdecydowali się zrobić kobiecie prześwietlenie, żeby wszystko wyjaśnić. Wtedy na ich twarzach pojawiło się przerażenie. Nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na monitorze.

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie

2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Okazało się, że to nie ciąża była problemem 34-letniej Yulii. Po przeprowadzeniu cesarskiego cięcia, lekarze w poprzednim szpitalu zaszyli w jej brzuchu... fartuch. Stąd nagły ból i powiększony brzuch - organizm zareagował na zostawione w nim obce ciało. Specjaliści szybko wyciągnęli z kobiety materiał i jest już bezpieczna. Niestety nie jest to pierwszy przypadek tego typu błędu popełnionego podczas operacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Przyznali się do oszustwa w Królowych życia. Widzowie będą wściekli
  4. Lepiej usiądźcie. Ujawniono, ile Kurski zarabia w TVP z publicznych pieniędzy
  5. "Człowiek Rydzyka" zostanie prezydentem? Ojciec dyrektor już zaciera ręce

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News