Jest w 7 miesiącu ciąży z bliźniakami. Wyrzucono ją z restauracji z oburzającego powodu

Jest w 7 miesiącu ciąży z bliźniakami. Wyrzucono ją z restauracji z oburzającego powodu Źródło: Pexels.com / Daria Shevtsova

Ciąża to stan błogosławiony - tak zwykło się mówić. Tymczasem kobieta, której w 7. miesiącu ciąży bliźniaczej nie obsłużono w restauracji, przekonała się, że jest zupełnie odwrotnie. Powód usunięcia ciężarnej z lokalu zbulwersował internautów.

Ciąża to piękny, a zarazem trudny okres w życiu przyszłej mamy. Dlatego ciężarna amerykanka Charisa, która spodziewała się bliźniąt, chciała się zrelaksować i miło spędzić wieczór poza domem. Postanowiła udać się do restauracji, jednak kobiecie odmówiono obsłużenia i wyproszono ją. Kobieta opisała tę historię w swoich mediach społecznościowych. Internauci nie kryli oburzenia. 

Ciąża powodem wyrzucenia z restauracji

Charisa nie została obsłużona, ponieważ w lokalu za bardzo rzucał się w oczy jej brzuch. Była wówczas w 7. miesiącu ciąży bliźniaczej z piątym i szóstym dzieckiem. Zbulwersowana dyskryminacją kobieta wrzuciła zdjęcie do sieci. Jak wynika z jej relacji, na zewnątrz było bardzo gorąco, dlatego wybrała krótki top. Odsłonięty ciążowy brzuch nie spodobał się pracownikom restauracji. Uznali, że jest nie do przyjęcia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W upalny, wrześniowy dzień 35-letnia Charisa wyszła na posiłek w towarzystwie swojej mamy i siostry. Wybrały Buzz Inn Steakhouse. To tam żadna z pań nie została obsłużona ze względu na zbyt krótką bluzkę ciężarnej. Przyszła mama nie kryła rozczarowania.

Kobieta twierdzi, że nie miała innych ubrań

Charisha poczuła się niekomfortowo. Tłumaczyła się tym, że ze względu na zaawansowaną ciążę miała bardzo ograniczony wybór ubrań. Pogoda nie ułatwiała sytuacji. Ze względu na upał, przyszła mama ostatecznie założyła krótki top. Nie chciała ograniczać się z tytułu ciąży i i kolejnego dnia spędzać w domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają

Wielu internautów wyraziło oburzenie względem restauracji. Uznali jej decyzję za wyjątkowo okrutną dyskryminację. Wśród komentatorów znalazły się jednak osoby, które z przekonaniem broniły pracowników lokalu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
  2. Don Vasyl przeżywa największą życiową tragedię. Jest tak źle, że błaga o pomoc prezydenta
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą wszyscy! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: Popularne.pl 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News