Afera w rodzinie Oliwii Bieniuk! Nagła informacja o ciąży, padły zarzuty o szantaż

Afera w rodzinie Oliwii Bieniuk! Nagła informacja o ciąży, padły zarzuty o szantaż Źródło: instagram/oliwia bieniuk

Ciąża, w której jest partnerka Jarosława Bieniuka, wstrząsnęła mediami. Okazuje się, że ze względu na dziecko w rodzinie rozpętała się prawdziwa afera. Nie dla wszystkich wiadomość o nowym członku rodziny jest dobrą nowiną. Padły nawet zarzuty o szantaż.

Ciąża w rodzinie Bieniuków wywołała ogromne zamieszanie. Informacja o niespodziewanej ciąży partnerki Jarosława Bieniuka doprowadziła do rodzinnych napięć. Radosna nowina o dziecku, które niebawem pojawi się na świecie, wcale nie jest tak radosna, jak można było zakładać. 

Kolejna ciąża w rodzinie Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk pięć lat po śmierci swojej mamy, Anny Przybylskiej, do której jest cały czas porównywana ze względu na swoją urodę, po raz kolejny zostanie starszą siostrą. Dziecko, którego spodziewa się jej tata i jego nowa partnerka, urodzi się już niebawem, bo na początku 2020 roku.

Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem - jego ukochana Martyna Gliwińska jest w szóstym miesiącu ciąży. Okazuje się jednak, że nie wszyscy są zadowoleni z informacji o nowym członku rodziny. 

Niekończące się afery i ciąża w tle

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W obliczu doniesień o gwałcie, którego miał się dopuścić Bieniuk, wydawać by się mogło, że Gliwińska odwróci się od niego plecami i zostawi, ale ona jednak stanęła murem za swoim ukochanym i wiernie go wspierała podczas śledztwa. 

Tym razem jednak wsparcie do niej nie wróciło. Bieniuk nie cieszy się na myśl o kolejnym dziecku, a z relacji sąsiadów pary wynika, że praktycznie nie pojawia się w mieszkaniu Gliwińskiej. Jak zdradziła przyszła matka, Bieniuk jest szantażowany przez swoją rodzicielkę, która nie chce w rodzinie kolejnego dziecka.

- Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu - wyznała przyszła matka.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany raper popiera przemoc domową. Wyciekły obrzydliwe nagrania
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Kobieta pomimo braku wsparcia ze strony rodziny partnera i samego Jarosława Bieniuka ogromnie cieszy się na myśl o tym, że zostanie mamą. Na zdjęciach widać, że ciąża jej bardzo służy i kobieta wygląda wyjątkowo pięknie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Do końca miesiąca dadzą ci 300 ZŁ! Uprawnionych są miliony Polaków
  2. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
  3. Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy
  4. Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka
  5. Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł