Fanki Lewandowskiej zwróciły uwagę na wygląd jej ciążowego brzucha. Cała prawda w końcu odkryta?

Fanki Lewandowskiej zwróciły uwagę na wygląd jej ciążowego brzucha. Cała prawda w końcu odkryta? Źródło: youtube.com TVNpl

Ciąża Anny Lewandowskiej była elektryzującą wiadomością. Czas rozwiązania jest coraz bliżej, a znana trenerka ciągle zalewana jest pytaniami dotyczącymi jej stanu błogosławionego. Fanki chcą być na bieżąco z informacjami na temat stanu zdrowia, a źródłem wiadomości w większej mierze jest Instagram.

Ciąża numer dwa u państwa Lewandowskich była dużym zaskoczeniem. Pierwsze dziecko, Klara, w tym roku obchodzić będzie 3. urodziny, jednak kolejna ciąża trenerki nie przestaje wzbudzać emocji.

Kształt brzucha zdradza tajemnicę? 

Anna Lewandowska chętnie dzieli się swoim codziennym życiem na instagramie, nie pozwoli aby jej fanki nie były na bieżąco lub by spadł im poziom motywacji. Jej konto jest jednym z aktywniejszych na polskiej scenie internetowej, a odbiorcy cenią sobie stały dostęp do informacji odnośnie życia znanych sportowców. Ostatnio pod zdjęciem Lewej zawrzało, a jej obserwatorki zwróciły uwagę na kształt jej brzuszka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: 

Sama zainteresowana nie raz mówiła, że ta ciąża jest zupełnie inna niż poprzednio. Zarówno jeśli chodzi o jej samopoczucie, jak i o to jak zachowuje się jej ciało. Głos ten podziela wiele mam odwiedzających profil trenerki i jednym głosem wspierają ją w tej opinii podając przykłady ze swojego życia. Pomimo, że para sportowców nie podaje do informacji płci oczekiwanego dziecka, to wiele fanek ma swoją własną teorię ze względu na zdjęcie jakie opublikowała Anna Lewandowska. Kobiety twierdzą, że kształt jaki obecnie przybrał brzuch Lewej to jasny znak, że oczekuje ona chłopca. Ponoć kształt przybliżony do piłeczki to jasny znak, że pod sercem rośnie mały mężczyzna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsze wiadomości obiegły media, wszyscy mieli nadzieję do końca. Niestety, nie żyje

2. Nie żyje prawdziwa legenda. Polka była niedoścignionym wzorem, wielka strata

Odpowiedź, z którą ciężko się nie zgodzić

Trenerka należy do gwiazd, dla których ciąża jest powodem niesłabnącego zainteresowania zarówno mediów jak i zwykłych ludzi. Chętnie odpowiada na pytania od swoich obserwatorek starając się, aby informacje jakie docierają do ludzi były jak najbardziej prawdziwe. Ostatnio jedna z fanek wypytując o płeć dziecka i wróżąc ze zdjęcia, otrzymała od Anny Lewandowskiej odpowiedź, którą jak najbardziej podzielają chyba wszyscy. 

- Jak to się mówi – aby dzieciątko było zdrowe. - napisała sama zainteresowana. Jej wypowiedź na jakiś czas ucięła dywagacje, gdyż każda z osób, które uczestniczyły w rozmowie przyznały jej rację. Pewnym jest, że nie na długo zamrozi lawinę pytań odnośnie nienarodzonego potomka, jednak na razie jej się to udało. Dobrym pytaniem jest też to, czy trenerka świadomie chciała ominąć potwierdzenie, że ich drugie dziecko będzie chłopcem czy najzwyczajniej w świecie postanowiła nie wypowiadać się na ten temat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczy
  3. 15-latka wyglądała starzej niż własna babcia. Przeszła niesamowitą metamorfozę, efekt powala
  4. Dramat Królowej życia rozegrał się na oczach widzów. Już nic nie będzie jak kiedyś
  5. Skandal przed finałowym odcinkiem Sanatorium miłości. Widzom puściły nerwy
  6. Osłupiające, wystarczy przez 7 dni pić sok z kiszonej kapusty. 2 dnia widać powalający efekt

 

 

Źródło: MSN Rozrywka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News