16 razy z rzędu poroniła, przeżywała dramat. Dopiero przy 17 ciąży lekarze odkryli, na czym polega jej problem

16 razy z rzędu poroniła, przeżywała dramat. Dopiero przy 17 ciąży lekarze odkryli, na czym polega jej problem Źródło: Pixabay / Kaedesis

Ciąża była dla niej wielkim problemem. Każda próba urodzenia dziecka kończyła się poronieniem. Kobieta traciła nadzieję na to, że kiedykolwiek urodzi upragnione dziecko.

Ciąża zakończyła się poronieniem, tak samo, jak 15 wcześniejszych. Kobieta straciła nadzieję, że kiedykolwiek urodzi upragnione dziecko. Od wielu lat bezskutecznie starali się z mężem o potomka. Lekarze zupełnie ignorowali ich problem. Okazało się, że przyczyna, dla której kobieta nie może utrzymać ciąży, jest prosta do usunięcia.

Ciąża była dla niej wyjątkowo traumatycznym przeżyciem

Kaylee Wood oraz jej mąż Tony Garner mieszkają w niewielkim angielskim miasteczku. Oboje pracują, ale nie należą do zamożnych. Kobieta od 16 roku życia próbuje urodzić potomka. Jej wielokrotne próby zawsze kończyły się poronieniem. Bardzo cierpiała i opłakiwała każde nienarodzone dziecko. Lekarze jednak ignorowali jej sytuację, tłumacząc, że takie rzeczy się zdarzają. Medycyna w okolicznych szpitalach nie należała do najbardziej rozwiniętych. Po 15. poronieniu kobieta zdecydowała się poszukać pomocy dalej.

Kobieta dostała się na badania do Royal London Hospital, gdzie lekarze szybko zdiagnozowali problem. Według nich, miała zbyt wiele blizn na macicy. Przeszła operację i ponownie zaszła w ciąże. Niestety tym razem również zakończyła się ona poronieniem.

Zdesperowana Kaylee postanowiła, że się nie podda. Zaszła w kolejną ciążę i wraz z mężem wybrali się na badania do Petersboro City Hospital w największym mieście w ich hrabstwie. Tam, podczas USG przeprowadzonego w 12. tygodniu, lekarze odkryli anomalię, przez którą pacjentka nie mogła donosić żadnej z ciąż.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siedemnasta ciąża zakończyła się porodem

Problem kobiety polegał na tym, że płyn owodniowy otaczający dziecko nagle zanikał. Jego brak stanowi bezpośrednie zagrożenie życia dziecka. Kaylee pozostała pod stałą opieką lekarzy i przechodziła regularne badania, żeby nie przegapić momentu zanikania płynu. W odpowiednim czasie przeszła cesarskie cięcie i życie dziecka zostało uratowane.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna
2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Dziś, po latach cierpień i niepewności, Kaylee jest szczęśliwą mamą małego Reggie'ego. Chłopiec urodził się zupełnie zdrowy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tych śmieci nie wyrzucaj z resztą. Inaczej zapłacisz OGROMNĄ grzywnę!
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

źródło: Webniusy

Następny artykuł