17-latka nie żyje, "bo spóźniła się na aborcję". Niewyobrażalnie tragiczna śmierć

17-latka nie żyje, "bo spóźniła się na aborcję". Niewyobrażalnie tragiczna śmierć Źródło: facebook/Breana Rouhselang/

Ciąża okazała się dla niej najgorszym przekleństwem. 17-letnia dziewczyna nie żyje, bo "spóźniła się na aborcję". Aż trudno sobie wyobrazić, przez co musiała przejść chwilę przed śmiercią, cierpiała okropne katusze.

Ciąża to zdaniem wielu kobiet najpiękniejszy okres w życiu. 9-miesięczne wyczekiwanie, aż maleństwo pojawi się na świecie, to czas pełen niepewności, ale i ekscytacji. Często jednak zdarza się, że ciąża nie jest planowana i wiele przyszłych mam jeszcze bardziej przejmuje się, czy podoła czekającemu je zadaniu. Jedne rezygnują z macierzyństwa, a inne starają się zrobić wszystko, by stać się jak najlepszymi matkami. Ta 17-latka, choć nie planowała zostać matką, nigdy nie będzie miała okazji się przekonać, jak to jest wychowywać własne dziecko, doszło bowiem do tragedii. 

Nieplanowana ciąża okazała się przekleństwem 

17-letnia Breana Rouhselang z Indiany związała się ze swoim rówieśnikiem, Aaronem Trejo, którego znała od wielu lat. Mimo młodego wieku, para szybko rozpoczęła swoje życie seksualne i choć zupełnie tego nie planowali, jakiś czas później dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Dla obojga był to wielki szok, jednak Breana, która dokładnie zaplanowała już swoją przyszłość, postanowiła wziąć odpowiedzialność za dziecko i zająć się nim najlepiej, jak potrafi. Mogła również liczyć na wsparcie rodziny, co dodatkowo ją uspokajało.

Ciąża rozwijała się prawidłowo, a będąc w 6. miesiącu 17-latka już nie mogła się doczekać, kiedy powita na świecie swoje maleństwo. Nikt nie podejrzewał, że na początku grudnia 2018 roku słuch po niej zaginie, a później jej ciało zostanie znalezione w koszu na śmieci za miejscową pizzerią. Policja od razu wszczęła śledztwo i już niedługo później dotarła do sprawcy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie żyje, bo spóźniła się na aborcję 

Okazało się, że winnym śmierci Breany jest jej chłopak, który jak wyznał, nigdy nie chciał zostać ojcem. Miał również ponoć żal do dziewczyny, że zbyt późno powiedziała mu o ciąży, przez co było już za późno na aborcję. Aaron postanowił zatem wziąć sprawy w swoje ręce i odebrać życie ukochanej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna

2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

W czasie zeznań przyznał, że zadał jej jeden cios w serce, by nie cierpiała, jednak sekcja zwłok wykazała, że bezwzględnie dźgał ją i dusił apaszką. Za potworny czyn poniesie surowe konsekwencje, a przed sądem odpowie jak osoba dorosła. Choć ostateczna decyzja jeszcze nie zapadała, grozi mu nawet 80 lat więzienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tych śmieci nie wyrzucaj z resztą. Inaczej zapłacisz OGROMNĄ grzywnę!
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

Źródło: fakt 

Następny artykuł