Ciąża - żona
Instagram / danicortesms
Aneta Wasilewska - 4 Maja 2020

Gwiazdor zrobił żonie niewyobrażalne rzeczy. Niestety, straciła ciążę

Ciąża była bez znaczenia. Mężczyzna dopuścił się niewyobrażalnych rzeczy, na skutek czego jego żona straciła dziecko. Nieprawdopodobne doniesienia o sławnym piłkarzu.

Ciąża nie stanęła na przeszkodzie, by Sebastian Villa dopuścił się przerażających czynów wobec swojej dziewczyny, Danieli Cortes. Młoda kobieta podzieliła się w mediach społecznościowych tym, co zrobił jej chłopak. Sprawa już trafiła do sądu.

Rentgen ujawnił prawdę.Przez lata bolała ją klatka piersiowa. Lekarz zrobił jej rentgen, wynik wbił go w fotelCzytaj dalej

Pobił kobietę tak, że poroniła

Daniela Cortes opublikowała na Instagramie zdjęcia, które pokazują dokładnie, jak wyglądała po pobiciu. W jej oczach widać łzy, a na twarzy krew. Kobieta postanowiła, że dłużej nie będzie znosić przemocy i postanowiła, że opowie całą historię. Daniela wniosła już oskarżenie do sądu w Argentynie, który natychmiast wydał zakaz opuszczania kraju dla piłkarza.

Sąd dokładnie zajmie się sprawą Sebastiana Villii. Jego dziewczyna w rozmowie z "Cronica TV" wyznała, że po jednym z ataków straciła dziecko. Ciąża była dla niej fantastyczną wiadomością, o której dowiedziała się na kilka dni przed pobiciem. Niestety, po pobiciu doszło do rozległego krwawienia, które zakończyło się utartą płodu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Sebastian Villa odpowie przed sądem za popełnione czyny

Sebastian Villa jest znanym piłkarzem, który na co dzień gra w Boca Juniors Buenos Aires. Mężczyzna jest jednym z najlepszych graczy w drużynie. Zawodnik już jako dziecko wyprowadził się ze swojej rodzinnej Kolumbii do Argentyny, gdzie zaproponowano mu pierwszy kontrakt.

Dzisiaj grzeje:

1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, policja przekazała złą wiadomość

2. Niestety, nie żyje dziecko. Cała Polska miała nadzieję na inne zakończenie sprawy

W zagranicznych mediach wciąż pojawiały się doniesienia o młodym piłkarzu, który bardziej skupia się na życiu poza boiskiem. Eksperci wskazywali, że jego tryb życia negatywnie wpływa na jego grę na boisku. Dziś w obliczu oskarżeń, nie wiadomo, czy młody i utalentowany piłkarz pojawi się jeszcze na murawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące słowa księdza do wiernych. "Ktoś próbował nam wdrukować, że w kościele się zakazimy. Czym?"
  2. Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do choroby
  3. Skończą się pieniądze na wypłacanie emerytur? ZUS wydał niepokojące oświadczenie
  4. Oryginalny pomysł na kotlety mielone inaczej. Rzadko się spotyka tak dobre i delikatne, rodzina dostanie bzika na ich punkcie
  5. Rutkowski szykuje przełom w poszukiwaniach Kacperka? Pojawiło się wiele nowych informacji
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

TataNiestety, tata znalazł synka martwego. Podano przyczynę niewiarygodną zgonu, mama się załamałaCzytaj dalej

źródło: SE

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News