Bliźniaki urodziły się w ciężkim stanie. Pielęgniarka zrobiła dla nich zakazaną rzecz, niedługo potem stało się niesamowite

Bliźniaki urodziły się w ciężkim stanie. Pielęgniarka zrobiła dla nich zakazaną rzecz, niedługo potem stało się niesamowite Źródło: Pikrepo

Ciąża i poród nie zawsze przebiegają bez problematycznych komplikacji. Bliźniaczki Briel i Kiri przyszły na świat przedwcześnie, przez co lekarze musieli walczyć o ich życie. Jak twierdzi rodzina, dzieci uratował łamiący regulamin szpitala gest pielęgniarki.

Ciąża matki dorosłych już dziś bliźniaczek przebiegała dobrze, więc gdy w 28. tygodniu niespodziewanie rozpoczęła się akcja porodowa, kobieta była przerażona. Briel i Kiri przyszły na świat zbyt wcześnie, przez co ich organizmy były bardzo słabe. Lekarze nie ukrywali, że walka o ich zdrowie oraz życie nie będzie łatwa.

Ciąża zakończyła się przedwczesnym porodem

Dziewczynki szybko trafiły do dwóch oddzielnych inkubatorów. Jedna z sióstr po jakimś czasie zaczęła przybierać na wadze, a jej stan znacznie się polepszył. Druga niestety nie miała tyle szczęścia - medycy wciąż nie byli pewni, czy dziecko uda się uratować. To właśnie wtedy w tej trudnej sytuacji do akcji wkroczyła pielęgniarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta złamała regulamin szpitala, przenosząc słabszą dziewczynkę do inkubatora siostry. Stwierdziła bowiem, że nie powinno się ich rozdzielać. Po jakimś czasie rodzice wykonali niezwykłe zdjęcie - jeden z noworodków objął drugiego ramieniem, jakby troszcząc się o niego w tym wypełnionym niepokojem czasie. Co ciekawe, od tej pory Kiri zaczęła przybierać na wadze, a lekarze zauważyli, że jej stan znacznie się poprawia.

Bliscy bliźniaczek nie mają wątpliwości

Dzisiaj grzeje: 1. Podejrzenie koronawirusa na pokładzie polskiego samolotu. Pasażerowie uwięzieni na pokładzie
2. Szczęśliwy jak nigdy Michał Wiśniewski z byłą żoną. Przekazali radosną nowinę, gratulacje spływają z całej Polski

Dziś bohaterki tej historii są już dorosłymi kobietami. Nadal łączy je jednak bardzo bliska więź. Rodzina Briel i Kiri jest przekonana, że to właśnie obecność pierwszej z sióstr uratowała drugiej życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Z mięsa wycieka prawie niezauważalna ciemna breja? Gdy dowiesz się czym jest poliakrylan sodu, przejdzie Ci ochota na gotowanie
  4. Nie chcieli płacić księdzu za ślub. Wybrali "swaćbę" i wszystko kosztowało ich 100 zł
  5. Mało kto wie jak naprawdę zmarł Jan Paweł II. Uciszono kontrowersje, mogły wywołać skandal

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News