Chyba jej spadł sufit na głowę. Tyle kosztują pączki Magdy Gessler

Chyba jej spadł sufit na głowę. Tyle kosztują pączki Magdy Gessler Źródło: fot. Facebook / @Magda Gessler

Internauci nie dowierzają i pytają, czy słynnej restauratorce spadł sufit na głowę. Nie uwierzycie, ile kosztują pączki Magdy Gessler! Cena dosłownie zwala z nóg.

Jak co roku Polaków ogarnął pączkowy szał spowodowany "Tłustym Czwartkiem", czyli dniem, kiedy bezkarnie można się obżerać niezdrowymi przekąskami. Tradycją jest, że Polacy masowo pochłaniają mnóstwo pączków. ZOBACZ TAKŻE: Gessler totalnie puściły nerwy! Burza w „Kuchennych Rewolucjach”

Tyle kosztują pączki Magdy Gessler!

Statystyki pokazują, że dzisiaj przeciętny Warszawiak zje więcej niż dwa pączki. Okazuje się, że najdroższe pączki w Warszawie są u słynnej restauratorki, prowadzącej programu "Kuchenne Rewolucje". ZOBACZ TAKŻE: SZOK w Kuchennych Rewolucjach, trauma Gessler! „Przypier*olę jej, WYPIERD*LAJ!” Magda Gessler za jednego pączka z różanym nadzieniem życzy sobie aż 8 zł! Najczęściej w pączkach spotykamy się z nadzieniem malinowym. Za te z kolei restauratorka chce aż 9 zł od sztuki. Cena zdecydowanie zwala z nóg, jednak pączki Magdy Gessler cieszą się sporą popularnością. Większość Polaków jest jednak przerażona tą ceną i decyduje się na dużo tańsze odpowiedniki. Dzisiaj w Biedronkach klienci masowo kupują pączki za jedyne 38 groszy od sztuki. - pączki w Biedronce po 38 gorszy, a ta sprzedaje za 9 złotych?! Chyba jej sie sufit na łeb spierdolił. Kto to kupuje? Można mieć za to ponad 23 pączki w biedrze - pisze sfrustrowany pan Karol. Nie wszyscy są jednak tego zdania: - Może drogo, ale co z tego? Liczy się jakość, a ta u Pani Magdy jest ŚWIETNA! Wolę jednego pączka ale smacznego niż nawet 100 tłustych kartofli z dyskontu - ripostuje pani Oliwia. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? ZOBACZ TAKŻE: Wreszcie ujawniono ile zarabiają Martyniuk, Gessler czy Rozenek. Spadniecie z krzesła Następny artykuł