Chwile grozy w TVP na żywo! Dziennikarza porwał wrzeszczący tłum

Chwile grozy w TVP na żywo! Dziennikarza porwał wrzeszczący tłum Źródło: screen: tvp.info

Wygranie tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej jest powodem wielkiej radości dla Francji. Początkowe huczne świętowanie przerodziło się w jednak coś bardzo niebezpiecznego. Boleśnie przekonał się o tym dziennikarz TVP. Chwile grozy w telewizji na żywo!

Francuzi bardzo emocjonalnie podeszli do wygranej Mundialu. Nie ma co się zresztą dziwić - jest to powód do dumy dla całego kraju, a następne tego typu Mistrzostwa będziemy mogli obejrzeć dopiero za cztery lata. Jednak emocjonalne świętowanie wygranej już po chwili stało się bardzo niebezpieczne. Młodzi mężczyźni z radości przeszli w wandalizm - w okolicach Pól Elizejskich wybito wiele witryn sklepowych, przewracano samochody, a ogólne zamieszanie było nie lada gratką dla złodziei.

Dziennikarz TVP porwany przez tłum!

Wielkie świętowanie boleśnie dotknęło polskiego dziennikarza stacji TVP, który na żywo próbował zrelacjonować sytuację polskim telewidzom. - Co się dzieje we Francji? - zapytał dziennikarza Marcina Tulickiego prezenter ze studia. - Halo, halo? No tyle się dzieje, że nie mogłem was usłyszeć, bo taki zebrał się tłum - zaczął swoją wypowiedź Tulicki. Za jego plecami już wtedy stało kilku mężczyzn, wpatrujących się w kamerę i rzucających puszkami po napojach. Po sekundzie tłum oszalał, wykorzystując kamerę do zaprezentowania światu swojej radości. Jeden z mężczyzn objął dziennikarza za szyję i przeciągnął go do tyłu, pozostali zaczęli głośno krzyczeć i zasłonili całą kamerę. Marcin Tulicki próbował przemawiać, przebijając się przez okrzyki francuzów. Opowiadał o zamieszkach, które od finału Mundialu mają miejsce na ulicach Paryża. W końcu jednak zrezygnował i przerwał relację. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące wyznanie Tyma. Rak, nerwica, ogromne cierpienie
  2. Dramat Grabowskiego. Ratunkiem bardzo ciężka operacja
  3. Doda ma już dość. Kończy etap w swoim życiu i wcale nie żałuje
  4. Co jest nie tak z tym psem?! Przerażające zdjęcie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News