Chrzest, oburzające nagranie
facebook.com Ntina Shitta
Weronika Wasiak - 21 Października 2020

Krzyczeli, żeby ksiądz się opamiętał. Okropne, co ksiądz zrobił z niemowlakiem, nagranie krąży po sieci

Chrzest, którego nie da się zapomnieć. Zgromadzeni byli zdruzgotani zachowaniem kapłana, który robił z dzieckiem najgorsze rzeczy.

Ten chrzest odbił się głośnym echem w mediach na całym świecie. Porażające nagranie wstrząsnęło odbiorcami. Nikt nie potrafi zrozumieć, dlaczego ksiądz dopuścił się czegoś takiego wobec malutkiego, bezbronnego dziecka.

Pielęgniarka nie mogła dłużej milczeć. Powiedziała co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczećPielęgniarka nie mogła dłużej milczeć. Powiedziała co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczećCzytaj dalej

Dramatyczny chrzest. Wszyscy błagali księdza, by przestał

17 października w Limassol na Cyprze odbył się chrzest, który rodzicom dziecka na lata zapadnie w pamięci. To właśnie oni zdecydowali się opowiedzieć o tym, co wydarzyło się podczas ceremonii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Kapłan trzymał nagie niemowlę chrzcielnicą, podrzucał nim w bardzo gwałtowny sposób, a następnie całą siłą zanurzał w wodzie święconej w taki sposób, że dziecko było w całości zakryte. Niepokojący krok powtórzył kilkukrotnie, chociaż zgromadzeni prosili go, by przestał. Niemowlę było przerażone, wyglądało to zupełnie ta, jakby kapłan zamierzał utopić maleństwo.

- Dzisiaj ochrzciłam moje dziecko!! Zobaczcie tego '"ojca" jak bije dziecko, wszyscy do niego krzyczymy, a on odpowiada "tak chrzczę" !! Dziecko oczywiście było czerwone na całym ciele!! - napisała matka pod zatrważającym nagraniem.

Oburzeni są nie tylko rodzice, ale też internauci, do których dotarł film. Użytkownicy nie mogą pojąć, dlaczego ksiądz w tak brutalny sposób chrzcił dziecko, a co gorsza, dlatego pozostawał głuchy na prośby rodziców. On z kolei przyznał, że to jest właściwa metoda chrzczenia.

Z doniesień o2.pl wynika, że para, której potomek został tak potraktowany, złożyła już skargę. Niestety, okazuje się, że maleństwo doznało obrażeń - na jego ciele pojawiły się czerwone, niepokojące plamy.

18 października kapłan udzielił dla lokalnej telewizji wywiadu, w którym przeprosił rodzinę i oznajmił, że jego działania nie były celowe. Gdyby tego było mało przyznał, że w pewnym momencie... dziecko wyślizgnęło mu się z rąk.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych

2. Oficjalne oświadczenie ministerstwa sprzed kilku minut. Cała Polska odczuje skutki już jutro

3. Wszystko poszło w programie na żywo. Morawiecki powiedział, co czeka Polaków od soboty

- Prawda jest taka, że ​​w pewnym momencie dziecko prawie wyślizgnęło się z moich rąk i jak widać na wideo, położyłem mu rękę pod biodrem, aby je chronić - mówił ksiądz.

Obrazy Pikio

Facebook.com Ntina Shitta

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Urodził się niesamowity szczeniaczek. Ma unikalny kolor, nigdy wcześniej takiego nie widzieliście
  3. Robert Lewandowski głośno krytykowany przez Niemców. Nie było dla niego litości, wyglądał bardzo źle
  4. Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorów
  5. Wiadomość z ostatniej chwili: rzecznik rządu potwierdził. Wszyscy Polacy oficjalnie dowiedzą się jutro
  6. Po śmierci Gnatowskiego, Andrzej Grabowski zrobił jedną rzecz. Pożegnanie "Ferdka" z "Boczkiem" wyciska łzy
  7. Chciałeś kupić PlayStation 5 w dniu premiery? Może czekać Cię wielkie rozczarowanie
  8. Bajecznie prosty przepis na ziemniaki faszerowane młodą kapustą. Swojskie danie zdobywa ogromną popularność na polskich stołach
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News