Ksiądz prawie zabił dziecko w trakcie chrztu. Porażające nagranie trafiło do sieci

Ksiądz prawie zabił dziecko w trakcie chrztu. Porażające nagranie trafiło do sieci Źródło: screen youtube.com/Bitvazaurozay

Chrzest sprawia, że dziecko staje się członkiem wspólnoty Kościoła, ale w tym wypadku ksiądz o mały włos nie zabił chłopca, którego miał ochrzcić. Przerażające nagranie szybko trafiło do Internetu.

Chrzest rozpoczyna nasze życie w kościelnej wspólnocie i stanowi obmycie z grzechu pierworodnego. W Kościele katolickim jesteśmy przyzwyczajeni, że sakrament ten odbywa się poprzez polanie dziecka wodą przez księdza. Jednak w innych odnogach wiary chrześcijańskiej może on przybierać inne formy, jak chociażby zanurzenie dziecka w chrzcielnicy. Jednak wciąż mając do czynienia z małym dzieckiem, ksiądz powinien zachowywać się spokojnie i delikatnie się obchodzić z nowym członkiem Kościoła.

Niestety w tym przypadku jesteśmy świadkami skandalicznego zachowania rosyjskiego duchownego, którzy podczas chrztu niemal zabił dziecko. W pewnym momencie interweniowała mama maleństwa, ale nic to nie dało.

Chrzest mógł zakończyć się tragedią

Na nagraniu przedstawiony jest chrzest rocznego chłopca, który bez wątpienia nie powinien tak wyglądać. Film bardzo szybko trafił do Internetu, gdzie wywołało oburzenie tysięcy Rosjan, którzy nie mogli uwierzyć w to, jak zachował się prawosławny ksiądz, a dokładniej igumen.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do wszystkiego doszło w mieście Gatczyna, który jest oddalony o 45 kilometry od Petersburga. Podczas nagrania widać jak ksiądz potrząsa dzieckiem, próbując zanurzyć je w chrzcielnicy, co niestety nie za bardzo mu wychodzi i podczas jednej z prób uderza głową dziecka o naczynie. Mimo problemów duchowny cały czas próbuje dokończyć obrządek i coraz mocniej szarpie dzieckiem. W końcu matka chłopca nie wytrzymała i chciała powstrzymać kapłana przez wyrządzeniem dziecku jeszcze większej krzywdy, ale ten nic sobie z tego nie robił. W końcu musiała interweniować policja.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

24-letnia mama chłopca złożyła skargę na duchownego do jego przełożonych, ale ten nie uważa, że zrobił cokolwiek złego i tłumaczy, że najwidoczniej mama chłopca nie ma co robić i szuka problemów tam, gdzie ich nie ma. Natomiast wina za całą sytuację obarcza samo dziecko, które miało być za bardzo zestresowane chrztem.

 - Mama chłopca pewnie po prostu nudzi się, ma dużo wolnego czasu i nie ma nic do roboty. Zdenerwowała się, choć nic strasznego się nie wydarzyło - stwierdził duchowny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News