Choroba zmieniła życie legendarnej polskiej aktorki. To już koniec

Choroba zmieniła życie legendarnej polskiej aktorki. To już koniec Źródło: fot. Facebook/Bożena Dykiel

Choroba znacząco zmieniła życie legendarnej polskiej aktorki. To już koniec jej dawnej, dużej aktywności zawodowej. Teraz będzie musiała zupełnie zmienić całe swoje życie. Na szczęście może liczyć na wsparcie swojego męża.

Ikona polskiego kina, Bożena Dykiel bardzo podupadła na zdrowiu. Aktorka miała poważne problemy z sercem, które skończyły się operacją. Teraz jest pod czułą opieką swojego męża. Dykiel cechuje perfekcjonizm i duża aktywność zawodowa. Lubiana polska aktorka zawsze bardzo mocno angażowała się w swoją pracę, ale teraz, niestety, będzie musiała zwolnić tempo.

Bożena Dykiel zachorowała

Latem ubiegłego roku u Bożeny Dykiel pojawiły się problemy z sercem. Jej mąż zawiózł ją do bardzo cenionej kliniki kardiologicznej, w której stwierdzono, że w jej przypadku absolutnie konieczna jest natychmiastowa operacja. Przeprowadził ją światowej sławy kardiochirurg profesor Andrzej Bochenek i na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Mąż aktorki, Ryszard Kirejczyk, zwany przez nią pieszczotliwie "panem Rysiem" jest już na emeryturze i teraz poświęca się wyłącznie opiece nad żoną. Dykiel nie może już bowiem biegać z planu na plan, jeśli chce być zdrowa, musi o siebie bardzo zadbać. - Do mężczyzny trzeba się zwracać z szacunkiem. Poza tym on jest domową mądrością. Zna odpowiedź na każde pytanie. Nigdy nie dał mi nawet najmniejszych powodów do narzekań. Od samego początku miałam w nim ostoję i wielkie oparcie - mówi o mężu aktorka, która pozostaje z nim w szczęśliwym związku od 40 lat. Bożena Dykiel dalej gra w "Na wspólnej", ale nie przyjmuje już innych propozycji zawodowych. Zawsze, kiedy wraca zmęczona z pracy, Ryszard Kirejczyk czeka na nią z kolacją. Przy takiej opiece na pewno z czasem stan zdrowia aktorki bardzo mocno się poprawi.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. UWAGA! Szokujące zarządzenie, rodziny w całej Polsce muszą oddać 500+
  2. Jest najlepiej zarabiającą prostytutką w kraju. Oto jej sekret
  3. 17 dymisji w rządzie PiS! Lista nazwisk
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News