Chora na nieuleczalną chorobę gwiazda pokazała właśnie swoje pośladki. Fani nie mogą wyjść z podziwu (Zdjęcie)

Chora na nieuleczalną chorobę gwiazda pokazała właśnie swoje pośladki. Fani nie mogą wyjść z podziwu (Zdjęcie) Źródło: .

Choroba gwiazdy została zdiagnozowana, co było dla niej niezwykle bolesne. Jej złe samopoczucie, jakiego doświadczała od wielu tygodni, było objawem niezwykle poważnego schorzenia. Dzisiaj gwiazda, choć po wielu chemioterapiach, postanowiła wystąpić w odważnej sesji, pokazując tym samym, że akceptuje wygląd swojego ciała, które wiele przeszło. Ostatnio pokazała wszystkim swoje pośladki, co jednak nie spotkało się z aprobatą ze strony użytkowników sieci.

Choroba przysporzyła jej wiele miesięcy cierpienia. Wkrótce, po wielu badaniach, gwiazda usłyszała straszną diagnozę - jest chora na stwardnienie rozsiane. Niezbędne były chemioterapie, a także wdrożenie skomplikowanego leczenia, które miało sprawić, że jej choroba nie będzie aż tak uprzykrzać życia młodej aktorce. Choć gwiazda jest chora na nieuleczalną chorobę, to jednak jest ona pogodzona z faktem, że z każdym rokiem jej stan fizyczny będzie coraz gorszy. Gwiazda nie bała się opublikować w Internecie zdjęcia swojego nagiego ciała, z którego wyglądem jest w pełni pogodzona, choć nie wygląda ono tak, jak wcześniej. Co na to fani? Po ostatnim zdjęciu nagich pośladków gwiazdy byli oburzeni.

Choroba aktorki nie jest dla niej powodem do wstydu. Odważnie pokazuje zdjęcia swojej ogolonej głowy, a także nagich pośladków

Selma Blair 15 lat temu otrzymała druzgocącą diagnozę, która była dla niej szokiem nie do uniesienia - jest chora na nieuleczalną chorobę, która dotyka zaledwie promil ludzi na całym świecie. Okazało się, że ma stwardnienie rozsiane. Choroba ta oznacza konieczność bycia pod stałą opieką lekarską, ciągłe badania, pobyty w szpitalach, chemioterapię, a także wiele smutku i przemyśleń egzystencjalnych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Selma bardzo szybko poradziła sobie jednak psychicznie ze swoją chorobą. Zaakceptowała ją, a dzisiaj nie odczuwa względem swojego stanu żadnego wstydu. Ze szczerym uśmiechem na ustach prezentuje się w okularach przeciwsłonecznych na tle oceanu, a jej życie obecnie jest wprost pasjonujące. Selma publikuje sesje zdjęciowe nawet wtedy, kiedy jest niezwykle przemęczona z powodu chemioterapii. Oznacza to, że na zdjęciach tych nie ma włosów. Nadal jednak czuje się bardzo kobieca, co udowodniła jej ostatnia sesja zdjęciowa, na której pokazała swoje, bądź co bądź, bardzo apetyczne pośladki. Fani nie zareagowali jednak na jej publikację pozytywnie. Dla wielu jest to wielką przesadą.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

 - Naprawdę? Nie wchodziłam tutaj po to, aby widzieć coś takiego. Nie chcę już obserwować Twojego profilu - napisała jedna z byłych fanek.

 - Nie masz wstydu - uważa ktoś inny.

 - Zgłoszę to. Nie chciała tego zobaczyć. Nie po to tutaj weszłam - czytamy komentarz zasmuconej fanki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Jurek Owsiak w żałobie. Nie żyje bardzo bliska mu osoba. Opublikował rozdzierający serce wpis
  3. Tomek adoptował psa, później zapadł w śpiączkę. Niebywała reakcja, gdy przyprowadzili zwierzaka do jego łóżka
  4. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najgorszymi mężami. Unikaj ich jak ognia, jeżeli nie chcesz cierpieć
  5. Wiadomo, jak umierała Kristina z Gorzowa. Nowe fakty o jej mordercy przerażają

Źródło: Fakt

Następny artykuł