Wiadomość o raku to ogromny cios dla każdego. Walcząc z ciężką chorobą, łatwo zapomnieć o tym, czym żyło się dotychczas. Wiele osób nie jest w stanie skupić się na pracy. Tym bardzie na uwagę zasługuje decyzja gwiazdy Polsatu. 

U Joanny Górskiej jakiś czas temu zdiagnozowano raka piersi. Dziennikarka – mimo to – nie poddaje się i chce dalej pracować. Wczoraj wystąpiła na antenie Polsat News w peruce. Zaprezentowała się wyśmienicie.

20 października dziennikarka podzieliła się ze swoimi fanami szokującą informacją. Pod swoim zdjęciem w chuście napisała:

– Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie odpowiadałam… Czas powiedzieć o co chodzi. Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. 
Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse. 
Do zobaczenia.

Joanna mimo tragicznej choroby, która ją dotknęła, zachowuje wewnętrzną siłę. Zachęca inne kobiety do regularnej mammografii. – Badaj cycki –  apeluje wprost na Facebooku.

Facebook

13 listopada Górska poinformowała fanów o swoim powrocie na wizję i zaprosiła do oglądania jej następnego dnia o poranku. Gwiazda Polsat News napisała:

– Cześć. Jutro z uśmiechem (takim jak kiedyś) powitam Was o poranku. Do zobaczenia. Pora wrócić, nie w pełnym wymiarze, ale jednak. Bardzo się cieszę.

Jej powrót spotkał się z ogromnym entuzjazmem. Fani podziwiają dziennikarkę za wewnętrzną siłę i fakt, że – mimo ciężkiej choroby – nie załamała się.

Nie chcesz mieć raka? Nie jedz TYCH rzeczy!

Jak nazywa się syn Doroty Gawryluk? Niespotykane! Najdziwniejsze imiona dzieci polskich gwiazd

...

Zobacz również