Irena Santor jest symbolem klasy i wielkiej kariery. Ostatnio artystkę dręczą poważne problemy zdrowotne, co sprawia, że musi znacznie więcej odpoczywać. Takie momenty skłaniają do przemyśleń, dlatego wokalistka wypowiedziała kilka wzruszających słów o swojej śmierci. 

Artystka ostatnio przebywa w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, razem z chorym mężem. Irena Santor wciąż jednak nie zwalniała tempa. Prawdopodobnie przez to ostatnio i u niej pojawiły się poważne problemy ze zdrowiem, które wpłynęły już na jej tryb życia.

Irena Santor trafiła do szpitala na przełomie maja i kwietnia. Najwyraźniej odbiły się na niej stres i przemęczenie, których padała w ostatnich tygodniach ofiarą. Ponieważ miała problemy z mową – podejrzewano udar mózgu. Do tego sama musiała przejść również niedawno, poważny zabieg kardiologiczny.

Irena Santor musi o siebie zadbać

 – Jeszcze nie umieram. Od kilku miesięcy przechodzę rekonwalescencję i czuję się całkiem nieźle. Nie poddaję się. Niedługo zobaczymy się na koncertach – zapewniła „Super Express”. Jej hart ducha i wola walki są godne podziwu.

Z koncertami jednak również powinna uważać. Ostatnio wystąpiła w Łazienkach Królewskich, na koncercie Zaczarowanej Piosenki, który organizuje fundacja przyjaciółki wokalistki – Anny Dymnej. Niestety, po nim również Santor na krótko trafiła do szpitala.

 – Jest u nas cały czas pod opieką. Przechodzi rehabilitację, ale potrzebuje dużo spokoju – mówią pracownicy Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

W ośrodku Santor ma dwupokojowe mieszkanie z łazienką usytuowane na piętrze w starej, przedwojennej części domu. Do tego jest dostęp do stałej opieki pielęgniarskiej, co szczególnie ważne w jej stanie.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmar Kasi Cichopek. „Żebyś PORONIŁA S*KO! Żeby bachor był MARTWY”
  2. Fani łapią się za głowy. To jest niewiarygodne, z kim jest spokrewniony Michał Szpak
  3. Jackowski ma przerażającą przepowiednię dla wszystkich Polaków. Chodzi o wojnę
  4. Media: Wiemy, czy Wojewódzki i Renulka NAPRAWDĘ się rozstali
  5. 50-letnia gwiazda TVN jest w ciąży! I pokazała się całkiem nago [ZDJĘCIE]

Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!


Dlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]

Źródło: se.pl