Tata ozdobił choinkę setkami światełek. Prawdziwe show się zaczyna, gdy włącza muzykę, arcydzieło

Tata ozdobił choinkę setkami światełek. Prawdziwe show się zaczyna, gdy włącza muzykę, arcydzieło Źródło: yt.com

Choinka tej rodziny zachwyciła internautów na całym świecie. Wszystko za sprawą taty, który wpadł na genialny pomysł udekorowania drzewka. Poświęcił temu mnóstwo czasu i włożył w to całe swoje serce. Efekt jest naprawdę zdumiewający.

Choinka, którą zaprezentowali w sieci, zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Tata udekorował ją tysiącami światełek. Kiedy skończył swoje arcydzieło, wyłączył światło i puścił kultową świąteczną piosenkę Mariah Carey, efekt jego pracy odebrał mowę pozostałym członkom rodziny. Filmik z tym drzewkiem świątecznym bije w internecie rekordy popularności.

Choinka udekorowana przez Jona robi piorunujące wrażenie

W niemal każdej rodzinie największym symbolem zbliżających się świąt Bożego Narodzenia jest duże, pachnące lasem drzewko, które należy udekorować. Ubieranie choinki przez całą rodzinę to ceremoniał, który obowiązuje w wielu domach. Tak było również w przypadku tej rodziny. Podczas gdy dzieci zajęły się wieszaniem cukierków, bombek, łańcuchów i innych standardowych dekoracji, tata zabrał się za światełka. Długo nad tym pracował i włożył w to całe swoje serce, co widać po efekcie końcowym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choinka na cześć zmarłego dziadka

Chociaż obraz widoczny na nagraniu wygląda idealnie i cukierkowo, to dla tej rodziny ostatni rok bynajmniej nie był łatwy. Przeżyli wspólnie wiele wzlotów i upadków. Po śmierci dziadka Boba wszystko stało się o wiele trudniejsze.

- Bob był niesamowitym ojcem, mężem, dziadkiem, a przede wszystkim najlepszym przyjacielem. - powiedział autor projektu, Jon Wawra.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

Rodzina, świadoma, że rozpoczęcie nowego roku bez ukochanego mężczyzny będzie wyjątkowo trudnym doświadczeniem, postanowiła ukoić swój ból i oddać dziadkowi cześć właśnie tą prześliczną choinką. Każdy z nich dał z siebie wszystko, aby jak najlepiej przygotować się do tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie 7 tysięcy światełek umieszczonych na drzewku mają przypominać im o miłości, jaką darzyli zmarłego dziadka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

Źródło: webniusy.com 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News