Chodakowska OBNAŻONA. To wielki cios dla milionów polskich kobiet

Chodakowska OBNAŻONA. To wielki cios dla milionów polskich kobiet Źródło: Fot. Instagram/Ewa Chodakowska

Autorytet Ewy Chodakowskiej jako trenerki i sportowca bardzo często jest w ostatnim czasie podważany. Dotychczas jednak zarzuty kierowane w stronę Ewy nie były raczej traktowane do końca poważnie. Teraz to się pewnie zmieni. 

Tym razem w Chodakowską zdecydowała się uderzyć przedstawicielka jej własnego środowiska, co bez wątpienia ogromnie zabolało celebrytkę. Konflikt między Ewą Chodakowską i Mariolą Bojarską-Ferenc jest jednym z najbardziej emocjonujących w całym polskim przemyśle rozrywkowym. Panie prawdopodobnie po prostu nie żywią do siebie zbyt przyjaznych uczuć, tłumaczą je jednak walką o profesjonalne podejście do fitnessu.

"Chodakowska nie jest profesjonalistką"

- Nie chciałabym się w ogóle wypowiadać na temat Ewy Chodakowskiej, chciałabym się wypowiadać na temat profesjonalistów. Jeśli ktoś chce być uważany za profesjonalistę, to musi być odpowiedzialny w każdym calu - stwierdziła w rozmowie z dziennikarzem portalu przeambitni.pl Bojarska-Ferenc, aby za chwilę jeszcze mocniej uderzyć w oponentkę. - Widziałam jej dyplom w internecie. Jestem przerażona. To dyplom niepodpisany. Widziałam też ćwiczenia, po których po prostu zatkało mnie. Nie wiem jak ktoś, kto uważa się za trenera personalnego, w ogóle może tak uczyć ludzi - dodała celebrytka. Słowa Marioli Bojarskiej-Ferenc bez wątpienia zdenerwowały tysiące ćwiczących z Chodakowską osób. Sama ich idolka nie zdecydowała się jeszcze odpowiedzieć na ostrą krytykę.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News