Chodakowska kolejny raz to zrobiła! Tym razem na lotnisku, w kąciku zabaw dla dzieci.

Chodakowska kolejny raz to zrobiła! Tym razem na lotnisku, w kąciku zabaw dla dzieci.

"Są dwie opcje, albo czubek, albo pozytywnie zakręcony czubek" - w taki sposób słynna trenerka wszystkich Polek komentuje to, co wydarzyło się na lotnisku w Istambule. Już wiemy, że Ewa nie ma żadnych barier jeśli chodzi o miejsce pracy.

"Mój plac treningowy plac zabaw jest wszędzie" o tym, że Ewa Chodakowska kocha swoją pracę nie trzeba pisać, wystarczy śledzić jej media społecznościowe. Najbardziej znana polska trenerka bardzo poważnie wiąże swoje życie ze sportem i zdrowym sposobem odżywiania się. Nagrywanie filmików instruktażowych to jej pasja, a jak sama twierdzi nie należy do osób które potrafią usiedzieć w jednym miejscu. Ewa lubi rzucać swoim fanom wyzwania, tym razem na filmiku zamieszczonym na Instagramie pokazuje  prostą serię kilku ćwiczeń. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że tłem dla trenerki jest kącik zabaw dla dzieci znajdujący się na lotnisku w Istambule.

Pozytywnie zakręcony czubek

- Co przyszłoby Ci na myśl, gdybyś zobaczyła na żywo takiego świra? JESTEM NA LOTNISKU.. czekam na samolot .. Mój TRENINGOWY PLAC ZABAW jest wszędzie.. machnęłam mini rundę.. w kąciku dla dzieci widziałam z zza pleców Lelka wychylające się głowy, z zaciekawieniem śledzące przebieg zdarzeń.. Są dwie opcje 1. CZUBEK , 2. POZYTYWNIE ZAKRĘCONY CZUBEK Kto wie.. może kogoś zmotywowałam WYZWANIE NA JUTRO - powtórz te sekwencje 5 x na każda stronę jest prawdopodobieństwo, ze przeleżysz po tym zestawie niedziele - trenerka zdecydowanie wie, jak zachęcić kobiety do ćwiczeń. Ewa Chodakowska pokazuje nam, że nie ma złego miejsca na trening, wystarczy pozbyć się wstydu. Może to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy nudzą się podczas czekania na swój lot? źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News