„Mam talent” – kultowy program TVN otworzył drzwi do kariery wielu początkującym artystom. Nierzadko, na udział decydują się także rodzice i dzieci, którzy chcieliby wytyczyć ścieżkę medialnej sławy. Jutrzejsze wystąpienie Igora przejdzie do historii.

Mam talent” pokazuje, że za każdym estradowym sukcesem stoją lata pracy i wyrzeczeń. Jurorzy oceniają rozmaite działalności Polaków. Uczestnicy śpiewają, tańczą, recytują… i wzruszają. Właśnie pojawiła się informacja o jutrzejszym – epokowym występie małego Igora.

Igor Sobierajski w „Mam talent”. Co zrobił chłopczyk podczas programu?

Igor gra na pianinie. Pasję odkrył w sobie dość wcześnie. Ćwiczy regularnie, a swój talent szlifuje z ogromnym zaangażowaniem. Słuch ma absolutny, a wszelkie przeciwności zmienia w swoje atrybuty. Chłopiec jest niewidomy.

Za wykonanie piosenki Gromeego „Light me up” otrzymał od artysty elektryczne pianino. W jutrzejszym programie TVN ma odtworzyć „Byle jak” Margaret. Występu nie mogą się doczekać zarówno widzowie „Mam talent”, jak i entuzjaści samego Igora, których zbiera udostępniając swoje filmy na YouTubie.

Ma trzynaście lat, nie widzi od urodzenia choć słuch ma absolutny! Jest uczniem Szkoły Muzycznej w Bydgoszczy, przebywa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej. Zdecydował się wystąpić w talent show, ponieważ chciał dać szansę swoim umiejętnościom. Bez względu na sytuację chłopca i jego stan ma on w sobie niezwykłą wrażliwość.

Dzieci w „Mam talent”

Mają ogromne predyspozycje, wspaniałe talenty i siłę przebicia. Dzieci w programie TVN robią niesamowitą karierę. Niemal co tydzień możemy oglądać zmagania najmłodszych, którzy z ogromnym wdziękiem polemizują z Jury.

Dotychczas najpopularniejszym dzieckiem w programie była Magda Welc. Dziewczynka weszła na scenę i natychmiast skradła serca widzów. Wykonała piosenkę Edyty Geppert, a jej interpretacja przeszła do historii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP

Nieprawdopodobną karierę robią także grupy taneczne, które zaczynają swoją karierę od zwykłych prób w domach kultury. Dzięki działaniu mediów i czarowi telewizji, mogą one zacząć profesjonalną ścieżkę kariery.

„Mam talent” znów może pozwolić rozwinąć skrzydła młodemu artyście. W przypadku Igora zachwyca nie tylko jego wielka determinacja, ale i słuch absolutny. Chłopiec oddaje się muzyce bez reszty. Internauci piszą w komentarzach, że nie mogą się doczekać jutrzejszej emisji jego występu.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor DDTVN poddał się intymnemu badaniu na wizji! Widzowie w szoku
  2. Gwiazda TVN prosi fanów o pomoc. Jej dziecko cierpi na poważną przypadłość
  3. Widzowie czekają w napięciu na ten odcinek DDTVN! Rusin skonfrontuje się z Górniak po latach wojny
  4. Kilkanaście lat mieszkał na ulicy. Przechodnie traktowali go jak zabawkę
  5. Znaki zodiaku i podróże. Sprawdź, które miejsce na ziemi jest ci pisane

10 polskich wynalazków, które zmieniły świat [ZDJĘCIA]

Oglądasz audycje stacji TVN?

Loading ... Loading ...

Zobacz również

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl