Aż chce się płakać. Chłopczyk, który zachwycił w Mam Talent jest niewidomy

Aż chce się płakać. Chłopczyk, który zachwycił w Mam Talent jest niewidomy

"Mam talent" - kultowy program TVN otworzył drzwi do kariery wielu początkującym artystom. Nierzadko, na udział decydują się także rodzice i dzieci, którzy chcieliby wytyczyć ścieżkę medialnej sławy. Jutrzejsze wystąpienie Igora przejdzie do historii.

"Mam talent" pokazuje, że za każdym estradowym sukcesem stoją lata pracy i wyrzeczeń. Jurorzy oceniają rozmaite działalności Polaków. Uczestnicy śpiewają, tańczą, recytują... i wzruszają. Właśnie pojawiła się informacja o jutrzejszym - epokowym występie małego Igora.

Igor Sobierajski w "Mam talent". Co zrobił chłopczyk podczas programu?

Igor gra na pianinie. Pasję odkrył w sobie dość wcześnie. Ćwiczy regularnie, a swój talent szlifuje z ogromnym zaangażowaniem. Słuch ma absolutny, a wszelkie przeciwności zmienia w swoje atrybuty. Chłopiec jest niewidomy. Za wykonanie piosenki Gromeego "Light me up" otrzymał od artysty elektryczne pianino. W jutrzejszym programie TVN ma odtworzyć "Byle jak" Margaret. Występu nie mogą się doczekać zarówno widzowie "Mam talent", jak i entuzjaści samego Igora, których zbiera udostępniając swoje filmy na YouTubie. Ma trzynaście lat, nie widzi od urodzenia choć słuch ma absolutny! Jest uczniem Szkoły Muzycznej w Bydgoszczy, przebywa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej. Zdecydował się wystąpić w talent show, ponieważ chciał dać szansę swoim umiejętnościom. Bez względu na sytuację chłopca i jego stan ma on w sobie niezwykłą wrażliwość.

Dzieci w "Mam talent"

Mają ogromne predyspozycje, wspaniałe talenty i siłę przebicia. Dzieci w programie TVN robią niesamowitą karierę. Niemal co tydzień możemy oglądać zmagania najmłodszych, którzy z ogromnym wdziękiem polemizują z Jury. Dotychczas najpopularniejszym dzieckiem w programie była Magda Welc. Dziewczynka weszła na scenę i natychmiast skradła serca widzów. Wykonała piosenkę Edyty Geppert, a jej interpretacja przeszła do historii.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nieprawdopodobną karierę robią także grupy taneczne, które zaczynają swoją karierę od zwykłych prób w domach kultury. Dzięki działaniu mediów i czarowi telewizji, mogą one zacząć profesjonalną ścieżkę kariery. "Mam talent" znów może pozwolić rozwinąć skrzydła młodemu artyście. W przypadku Igora zachwyca nie tylko jego wielka determinacja, ale i słuch absolutny. Chłopiec oddaje się muzyce bez reszty. Internauci piszą w komentarzach, że nie mogą się doczekać jutrzejszej emisji jego występu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor DDTVN poddał się intymnemu badaniu na wizji! Widzowie w szoku
  2. Gwiazda TVN prosi fanów o pomoc. Jej dziecko cierpi na poważną przypadłość
  3. Widzowie czekają w napięciu na ten odcinek DDTVN! Rusin skonfrontuje się z Górniak po latach wojny
  4. Kilkanaście lat mieszkał na ulicy. Przechodnie traktowali go jak zabawkę
  5. Znaki zodiaku i podróże. Sprawdź, które miejsce na ziemi jest ci pisane
Następny artykuł