Kilku chłopców zakradło się do ogrodu 75-latki. Gdy staruszka zobaczyła, co zrobili, nie mogła powstrzymać łez

Kilku chłopców zakradło się do ogrodu 75-latki. Gdy staruszka zobaczyła, co zrobili, nie mogła powstrzymać łez Źródło: News 10/ YouTube

Chłopiec razem z kolegami wpadli na nietypowy pomysł. Razem zakradli się do ogrodu starszej sąsiadki. 75-latka nie mogła powstrzymać łez, gdy zobaczyła, co zrobili w jej ogrodzie. Kobieta nie spodziewała się, że wydarzenia potoczą się w taki sposób.

Do nietypowego zdarzenia doszło w stanie Teksas w Stanach zjednoczonych. Chłopiec wraz z kolegami zakradł się do ogrodu sąsiadki, by zrobić coś, czego nikt się nie spodziewał. Zachowanie chłopców sprawiło, że 75-letnia kobieta długo zalewała się łzami. 

Chłopiec znalazł rozwiązanie problemu 

Gerry Suttle jest 75-letnią mieszkanką Teksasu, która po śmierci swojego męża mieszka samotnie w domu otoczonym dużą posesją. Dbanie o ogród nigdy nie było zajęciem, którego starsza kobieta się podejmowała, bo przez lata to jej mąż był odpowiedzialny za porządki w nim. Jednak po jego śmierci ogród niszczał. 

Niestety, w końcu doszło do tego, że lokalne władze zainteresowały się zaniedbanym ogrodem Gerry Suttle. Władze w Teksasie wprowadziły prawo, które reguluje, że wysokość trawy nie powinna przekraczać 45 centymetrów. Funkcjonariusze pilnują, by zasady te nie były łamane. Jednak Gerry Suttle od dawna nie kosiła trawy, przez co mogła zostać skazana nawet na karę pozbawienia wolności. 

Informacja o Gerry Suttle i jej trawie pojawiła się w lokalnych mediach. Wszyscy mieszkańcy wiedzieli, że Gerry Suttle nie pojawiła się w sądzie na rozprawie i grozi jej odsiadka w więzieniu. Sprawy zaszły już tak daleko, że został wydany nakaz aresztowania. Pewien chłopiec z kolegami znalazł jednak rozwiązanie, by pomóc staruszce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niebywała pomoc. Chłopiec i jego koledzy zmienili bieg wydarzeń 

Przed pojawieniem się na działce policji, zjawili się na niej chłopcy z kosiarkami i rozpoczęli koszenie trawy. „Nigdy wcześniej jej nie spotkaliśmy, ale ona ma 75 lat! Ta kobieta potrzebowała pomocy w koszeniu, a my mogliśmy to dla niej zrobić” - powiedział chłopiec, który pomagał kobiecie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podano wyniki głosowania z 90% komisji. Zdumiewająca zmiana w wynikach, liczby mówią same za siebie

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

Co więcej, mieszkańcy miasta zauważyli, że chłopcy koszą trawę i włączyli się do pomocy. Po zaledwie dwóch godzinach praca była skończona, a Gerry Suttle nie musiała się obawiać więzienia. Gdy 75-letnia kobieta zobaczyła, co stało się z jej ogrodem, nie mogła powstrzymać łez. Przypadek emerytki został opisany na kanale News 10 w serwisie Youtube.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Często budzisz się między 3:00 a 5:00 rano? Jest ważny powód, pod żadnym pozorem nie można go ignorować
  4. Popularna sieć sklepów pilnie wycofuje swoje produkty. Lepiej ich nie jeść, w środku znajdują się okropne rzeczy
  5. Fatalne informacje z Łodzi, doszło do katastrofy ekologicznej. Niestety, do wody dostała się substancja podobna do ropy
  6. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Źródło: Lolmania 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News