Tragedia w Warszawie, chłopiec wyskoczył przez okno. Właśnie ujawniono bolesną prawdę

Tragedia w Warszawie, chłopiec wyskoczył przez okno. Właśnie ujawniono bolesną prawdę Źródło: Wikimedia Commons/Stiopa

Chłopiec, kory wyskoczył przez okno z 3. piętra w Warszawie. Na miejscu szybko zjawiły się służby, które przetransportowały nastolatka do szpitala. Właśnie do mediów dotarły bolesne wiadomości.

Chłopiec wypadł z okna na 3. piętrze w bloku przy ulicy Opaczewskiej 69 (Warszawa Ochota). Dzisiaj poinformowano, że nie był to wypadek, a próba samobójcza. To jednak niejedyne złe wiadomości.

W Warszawie 13-letni chłopiec wypadł z okna. Służby podjęły próbę ratowania życia

Jak poinformował Karol Cebula z komendy rejonowej na warszawskiej Ochocie, zgłoszenie otrzymali koło 15.20. Gdy przyjechali na miejsce, 13-latek leżał już na dole, był w ciężkim stanie. Pracownicy pogotowia ratowniczego podjęli próbę reanimowania nastolatka, a następnie zabrali go karetką do szpitala.

Na miejscu zjawiła się również prokuratura, która wszczęła dochodzenie w sprawie 13-latka. Sprawdzono m.in. czy ktoś w tym czasie znajdował się w domu. Przez długi czas nie podawano więcej szczegółów ani tego, w jakim stanie jest chłopiec. Teraz do mediów dotarły kolejne informacje.

Smutne informacje na temat wczorajszego incydentu w Warszawie

Okazało się, że była to próba samobójcza spowodowana problemami w szkole, choć nie wiadomo dokładnie, jakie one były. Ustalono również, że 13-latek w momencie wypadnięcia z okna był sam w domu. Niestety podano również informacje o tym, że chłopiec zmarł w szpitalu. Internauci w komentarzach składali kondolencje rodzinie i zachodzili w głowę, co musiało doprowadzić go do takiego stanu psychicznego, że targnął się na swoje życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ile jeszcze tragedii przez szkołę? Smutek ogromny - napisała internautka.

- Media trąbią o tym, że psychiatria dziecięca jest w kryzysie i właściwie nie istnieje, kolejne oddziały psychiatryczne dla dzieci w Polsce są zamykane... Nie wiem, jak to skomentować - czytamy dalej.

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy
2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

- Bardzo współczuję Rodzicom. Jak widać polski system szkolnictwa, wciąż nie zdaje egzaminu z empatii i wsparcia. Bardzo przykre... - pisała inna użytkowniczka.

- Szkoda dziecka, miał całe życie przed sobą - komentowała internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

Źródło: Warszawa w Pigułce

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News