chłopiec pomoc
Siepomaga.pl
Joanna Szwalikowska - 20 Września 2020

Mały Franio pilnie walczy o życie. Rodzina błaga o pomoc, zostało coraz mniej czasu

Mały chłopiec o imieniu Franio walczy o życie. Jego rodzina błaga o pilną pomoc, przyznając, że ich życie jest nieustannym strachem o malucha. Jego serduszko może bić wyłącznie dzięki dobrej woli tysięcy osób. Nie pozostańmy obojętni. Czas ucieka nieubłaganie.

Franio to 3-letni chłopiec, który zmaga się z krytyczną wadą serca. Dzięki pomocy dobrych osób miał szansę już przejść dwie z trzech koniecznych operacji paliatywnych. Są one dla niego jedyną szansą na normalne życie w dorosłości. Nie bądźmy obojętni na jego krzywdę. Liczy się każda złotówka.

Hanna Śleszyńska - dramatHanna Śleszyńska przeżyła niebywały dramat. Ciężko uwierzyć, jak teraz wygląda jej życieCzytaj dalej

Przed chłopcem pozostałą ostatnia operacja. Jak się jednak okazało, konieczne jest dopłacenie do niej kilkudziesięciu złotych. Rodzina chłopca nie jest w stanie za to zapłacić, dlatego powstała zbiórka w serwisie Siepomaga.pl. Chłopiec walczy o życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

- Boimy się, cały czas drżymy o jego życie. Już nawet niewielki wysiłek sprawia, że Franio sinieje, kaszle, prosi, bym wzięła go na ręce. Nie wychodzimy z domu bez wózka, choć synek już dawno z niego wyrósł. Nie mamy na razie innego wyjścia, bo każdy spacer dłuższy niż 5-minutowy kończy się ogromnym kaszlem, który spowodowany jest niewydolnością serca - opisuje zrozpaczona mama w zbiórce dla chłopca.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna wiadomość, niewyobrażalna strata. Wszyscy wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje

2. Wielkie wydarzenie w życiu Dagmary Kaźmierskiej. Królowa życia jest w siódmym niebie, jedno zdjęcie mówi wszystko

3. Wszyscy przemilczeli kluczową rzecz. Od soboty znika ważny zakaz, mamy oficjalne potwierdzenie

Zbiórka pieniędzy trwa do 28 listopada bieżącego roku, tymczasem brakuje jeszcze ponad 30 tysięcy złotych. Nie bądźmy obojętni na krzywdę chłopca, każda złotówka ma znacznie. By pomóc małemu Franiowi, kliknij TUTAJ.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, wybierając się do lasu i parku możecie zauważyć dziwne, niebezpieczne przedmioty. Absolutnie ich nie podnoście i nie dotykajcie
  2. Anna Lewandowska zaliczyła gigantyczną wpadkę przed tysiącami Polaków. Myślała, że nikt nie zauważy
  3. Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie. Fani zamarli, można się przestraszyć
  4. Znana wróżka przepowiedziała przyszłość Kindze Dudzie. Nieprawdopodobna wizja, co na to rodzice?
  5. Polaków czekają głodowe emerytury. Dramatyczne dane wyciekły do sieci, ręce opadają
  6. Opływająca luksusem kolacja, róże i zdjęcia prosto z sypialni - Justyna Żyła prowokuje fanów. Czy były mąż będzie zazdrosny?

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Sie Pomaga PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News