Mężczyzna dostał list od 10-latka z sąsiedztwa. Gdy go przeczytał, nie mógł powstrzymać łez

Mężczyzna dostał list od 10-latka z sąsiedztwa. Gdy go przeczytał, nie mógł powstrzymać łez Źródło: pxfuel.com Creative Commons Zero - CC0

Chłopiec długo myślał, czy powinien napisać taki list do swojego sąsiada, jednak stwierdził, że nic na tym nie straci. 10-latek wziął w rękę dwa pisaki, wyrwał kartkę z bloku i zaczął pisać to, z czym gryzł się od wielu dni. Kiedy list trafił w ręce sąsiada, ten nie mógł opanować wzruszenia.

Chłopiec długo obserwował swojego sąsiada, w końcu pod wpływem impulsu i odwagi napisał list, który został przyjęty bardzo przyjaźnie. Potem wszystko potoczyło się bardzo szybko.

Sąsiad był zdziwiony listem, który otrzymał

Mężczyzna pewnego dnia znalazł w skrzynce dość zagadkowy list. Nie był w kopercie ani nie był zaadresowany. Okazało się, że za niespodzianką stoi 10-letni sympatyczny chłopiec z sąsiedztwa. Zawsze był bardzo pomocny i lubił rozmawiać z sąsiadami. Tym razem 10-latek nie mógł się opanować, by połączyć przyjemne z pożytecznym i napisał do mężczyzny w sprawie psa, młodego golden retrievera o imieniu Arthur.

- Cześć sąsiedzie, mam na imię Troy. Chodzę do czwartej klasy i zastanawiam się, czy może po tym wirusie nie będziesz potrzebować opiekuna do psa, a jeśli tak, mogę zabierać twojego psa na spacery i nie tylko - przeczytał w sąsiad w uroczym liście i od razu się wzruszył tym miłym i bezinteresownym gestem. Wiedział, że 10-latek kocha zwierzęta i był mile zaskoczony, że kiedy sytuacja wróci do normy może zawsze na niego liczyć w sprawie opieki nad psiakiem.

Chłopiec spotkał się już z uroczym psem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

List został szybko opublikowany na instagramowym koncie Arthura. Właściciel wstawiał tam urocze zdjęcia psa wraz z zabawnymi opisami. Tym razem obserwatorzy mogli dowiedzieć się, że niedługo czworonóg zaprzyjaźni się z nowym małym człowiekiem i ma nadzieję, że ten będzie dawać mu więcej przysmaczków niż "inne człowieki". Sąsiad szybko zorganizował spotkanie Arthura z Troyem.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne informacje obiegły media. Nagła śmierć króla lat 70. i 80., aktora i muzyka
2.Ważna deklaracja Łukasza Szumowskiego. Chodzi o obowiązek noszenia maseczek, czekają nas zmiany?

- Szybka aktualizacja - ja i mój mały sąsiad odbyliśmy dzisiaj naprawdę świetne (na razie z zachowaniem dystansu) spotkanie. Na razie nie zrobiliśmy sobie żadnych wspólnych zdjęć z poszanowaniem prywatności, ale opowiedział mi wszystko o swoim zapale do psów, a nawet pokazał mi ruchy taneczne!! Mam wrażenie, że będziemy najlepszymi przyjaciółmi!! - "napisał" pies na Instagramie. Odważna decyzja chłopca zaprocentowała. Nie od dziś wiadomo, że psy niesamowicie zaprzyjaźniają się z dziećmi.

Fot. instagram.com/arthurthefloof/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pies zobaczył swoją panią po dwóch latach rozłąki. Nagranie porusza do łez
  2. Dzikie zwierzę wtargnęło na podwórko. Nieprawdopodobne, co zrobił mały buldog
  3. Wyciekło nagranie z córką Wiśniewskiego. Wideo mówi samo za siebie
  4. TVP znów przesadziło? Po ostatnich "Wiadomościach" rozpętała się burza
  5. Ogromne zmiany obowiązywać będą już od poniedziałku. Dotyczą wielu Polaków
  6. Zapytali Szumowskiego o koniec epidemii w Polsce. Jego odpowiedź nie pozostawia złudzeń

Źródło: Bored Panda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News