Pitbull spotkał małego chłopca na rowerku. Nagrali reakcję psa, nie do pomyślenia

Pitbull spotkał małego chłopca na rowerku. Nagrali reakcję psa, nie do pomyślenia Źródło: youtube.com/Viral Press

Chłopiec jeździł rowerkiem wokół swojego domu, kiedy spotkał wychodzącą na spacer kobietę z pitbullem. Obserwatorzy całego zajścia z pewnością byli zaniepokojeni, bowiem ta rasa uchodzi za jedną z najbardziej niebezpiecznych. Tego, co się zdarzyło, nie mogli jednak przewidzieć.

Chłopiec jak w każde popołudnie jeździł na swoim rowerze. Wtem droga jego przejażdżki została zagrodzona przez wyprowadzonego przez swoją właścicielkę pitbulla. Zwierze wbrew oczekiwaniu wszystkim nie zaczęło warczeć, a stało patrząc zauroczone w rowerek. Jego reakcja szybko trafiła na YouTube'a i stała się prawdziwym hitem.

Chłopiec był przerażony, kiedy zobaczył pitbulla. Jak się okazało, nie miał powodów do strachu

Nie da się ukryć, że pitbulle nie należą do najłagodniejszych psów i dzieci mają prawo obawiać się psów tej rasy. Mały Azjata, który jeździł wokół swojego domu aż przystanął, aby nie denerwować zwierzaka. Piesek okazał się jednak jednym z najbardziej potulnych na świecie. Zamiast warczeć i wywoływać płacz u dziecka zachwycił się wyglądem rowerka i dźwiękami, jakie wydawał pojazd.

Na YouTubie znaleźć możemy wideo, które pokazuje, że zwierzątko jest oczarowane widokiem pojazdu i patrząc na koło roweru próbuje go naśladować i nie może ukryć uśmiechu na swoim pysku próbując dopasować się do muzyki, która dobiega z pojazdu. Chłopiec był widocznie zdziwiony tak radosnym widokiem i nie ukrywał, że dziwi go pogodna reakcja zwierzaka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właścicielka jest dumna ze swojego pieska

Po tym jak pitbull stał się prawdziwą gwiazdą internetu jego właścicielka postanowiła powiedzieć, jak bardzo dumna jest ze zwierzaka i jak bardzo różni się on od wszystkich, bardziej agresywnych przedstawicieli swojego gatunku. Jak sama zaznacza, adopcja go była jedną z najlepszych decyzji, jaką podjęła w życiu i cieszy się, że może mieć takiego pupila, który w przeszłości został porzucony przez poprzednich właścicieli.

Dzisiaj grzeje: 1. Ile żon miał Michał Wiśniewski? Tego nie wiedzą najstarsi górale. My wiemy [ZDJĘCIA]
2. Tragedia w polskim mieście, nikt nie przeżył. Do dramatu miało dojść na moście

To jest najmilszy pies na świecie. Zaadoptowaliśmy go, ponieważ został porzucony, kiedy jeszcze był szczeniakiem - powiedziała Woraphan, właścicielka pieska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Gigantyczne podwyżki dla wszystkich Polaków już za 22 dni. "Niektórzy tego nie wytrzymają"
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News