Dwulatek nagle zaczął chudnąć i wyglądał coraz gorzej. Postanowili użyć ukrytej kamery, nagranie obnażyło porażającą prawdę

Dwulatek nagle zaczął chudnąć i wyglądał coraz gorzej. Postanowili użyć ukrytej kamery, nagranie obnażyło porażającą prawdę Źródło: Pixabay.com PublicDomainPictures

Chłopiec z dnia na dzień zaczął chudnąć, rodzice nie mieli pojęcia, co się z nim dzieje. Zamontowali w domu ukryte kamery i odkryli wstrząsającą prawdę.

Chłopiec zaczął nagle chudnąć, 2-latek z dnia na dzień czuł się coraz gorzej. Zaniepokojeni jego wyglądem rodzicie nie mieli pojęcia, co jest przyczyną problemów syna. Zamontowali w domu ukrytą kamerę, a kiedy obejrzeli nagranie, byli w szoku. Musieli natychmiast interweniować.

Chłopiec mizerniał z dnia na dzień

Dwulatek był radosnym i zdrowym dzieckiem. Rodzice dziecka zatrudnili nianię, z którą dziecko spędzało cały dzień, podczas gdy oni byli w pracy. Mama w wyrazie troski o syna, codziennie gotowała jedzenie, które zostawiała dla niego w lodówce. Opiekunka miała mu tylko podgrzewać posiłki i pilnować, by jadł o odpowiednich porach.

Po czasie zauważyli, że ich syn zaczął nagle chudnąć. Dziecko znikało w oczach, nie mieli pojęcia, dlaczego tak się dzieje. Zaniepokojeni próbowali ustalić przyczynę jego stanu, w tym celu zamontowali w domu ukrytą kamerę. Kiedy obejrzeli nagranie z monitoringu, byli wstrząśnięci. Musieli natychmiast podjąć stanowcze kroki.

Chłopiec zostawał na cały dzień z nianią

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie z ukrytej w domu kamery zszokowało rodziców 2-latka. Okazało się, że zatrudniona przez nich opiekunka codziennie przyprowadza ze sobą również swoje dziecko, które karmi jedzeniem, zostawionym dla chłopca przez jego mamę. Jej potomek zjadał wszystko to, co ugotowała jej pracodawczyni, za to 2-latek dostawał tylko najtańsze ciastka.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości z samego rana, niestety nie przeżyli. Okropna nagła śmierć

2. Żona zmarła na raka. Minęły dwa lata, zanim mąż otrzymał od niej łamiący serce list

Rodzice nie tylko od razu zwolnili nianię ale również wezwali policję. Kobieta będzie musiała się wytłumaczyć z tego, dlaczego głodziła ich syna. Historia o sprytnej opiekunce, która oszczędzała, podkradając z ich lodówki jedzenie trafiła do sieci. Internauci byli wstrząśnięci zachowaniem kobiety. Poparli decyzję rodziców o przekazaniu sprawy lokalnym funkcjonariuszom policji. Być może nie byli pierwszą rodziną, którą oszukiwała kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbyt wysoki poziom prolaktyny w organizmie może mieć negatywne konsekwencje dla zdrowia. Z problemem warto udać się do lekarza
  2. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy
  3. Uczestnik Sanatorium wyznał druzgoczącą prawdę o sobie. Poleją się łzy fanów
  4. Irena Kwiatkowska z Czterdziestolatka miała drugą twarz. Trzymała wszystko w tajemnicy, niewielu wiedziało co robiła
  5. Nieludzkie, rodzice włożyli noworodka do mikrofalówki. Odbiera mowę na myśl, co stało się później
  6. 10 najbardziej niesamowitych właściwości ogórków kiszonych. Miałeś pojęcie?

źródło: Bored Panda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News