Asystentka nauczyciela zaprosiła dwóch uczniów do domu. Zakończyło się wielką tragedią, potwierdzono ofiarę śmiertelną

Asystentka nauczyciela zaprosiła dwóch uczniów do domu. Zakończyło się wielką tragedią, potwierdzono ofiarę śmiertelną Źródło: Pixabay

Chłopiec zmarł w tragicznych okolicznościach w mieszkaniu asystentki swojego nauczyciela. 20-latka z dwoma uczniami zażywała narkotyki, które zabiły jednego z nastolatków. Kobieta trafiła już do zakładu karnego.

Chłopiec oraz jego kolega z klasy (obaj w wieku 17-18 lat) poznali Marinę Deetz w szkole Moon Lake Elementary w New Port Richey. 20-latka pracowała jako asystentka ich nauczyciela. Wcześniej miała już poważne problemy z prawem - oskarżono ją o włamanie, przez co spędziła za kratami dwa miesiące. Po szczegółowym zbadaniu sprawy lokalna prokuratura ostatecznie oddaliła sprawę, a Deetz rozpoczęła nową pracę w szkole.

Chłopiec zmarł po wizycie w mieszkaniu asystentki nauczyciela ze swojej szkoły

20-latka weszła z dwoma nastolatkami w układ, który polegał na wymianie konkretnej dawki kokainy oraz  pieniędzy na fentanyl. Chłopcy pojawili się w mieszkaniu kobiety, gdzie doszło do transakcji. Później cała trójka zażyła zarówno kokainę, jak i śmiertelnie niebezpieczny oraz silnie uzależniający fentanyl. Zmieszanie narkotyków dla jednego z uczniów zakończyło się tragicznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopak szybko trafił do szpitala, gdzie niestety niestety jego życia nie udało się uratować. Wówczas cały proceder związany z zażywaniem narkotyków wyszedł na jaw, a policja wkroczyła do mieszkania Deetz. Funkcjonariusze znaleźli w jej lokalu akcesoria przeznaczone do zażywania wspomnianych narkotyków, które posłużyły jako dowód w sprawie.

Kobieta nie ucieknie przed odpowiedzialnością

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieci
2. Infekcja okazała się gorsza niż przypuszczano, Paweł Królikowski planował samobójstwo. Nikt nie miał pojęcia, o dramacie uwielbianego aktora przed laty

20-latka została oskarżona o posiadanie nielegalnych substancji oraz udzielenie ich osobom nieletnim. Sąd nie potraktował kobiety ulgowo. Trafiła już do jednego z zakładów karnych na Florydzie, gdzie będzie odsiadywała wyrok za swoje czyny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. 200 tysięcy osób bez trzynastej emerytury. Kto nie dostanie pieniędzy?
  4. Brzuch suczki był ogromny. Kiedy po urodzeniu zobaczyli szczeniaki, zamarli
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News