15-letni Kuba pobity na śmierć. Powód, jakim się kierował starszy mężczyzna przechodzi ludzkie pojęcie

15-letni Kuba pobity na śmierć. Powód, jakim się kierował starszy mężczyzna przechodzi ludzkie pojęcie

Chłopiec miał przed sobą całe życie, niestety nie będzie mu dane przeżyć wszystkiego tego co przeżywa każdy nastolatek. 15-letni Kuba postąpił tak, jak powinien zachować się każdy z nas, będąc świadkiem takiej sytuacji, ale niestety za swoją postawę przyszło zapłacić mu najwyższą cenę.

Chłopiec nie mógł spodziewać się takiego rozwoju wypadków. Napastnicy zareagowali w wyjątkowo brutalny sposób i w wyniku ataku trójki młodych mężczyzn Kuba zmarł. Historia, która miała miejsce w Lubinie w województwie dolnośląskim jest wyjątkowo tragiczna. 

15-letni chłopiec stanął w obronie koleżanek

Chłopiec miał zaledwie 15 lat, lecz dobrze wiedział jakimi zasadami należy kierować się w życiu i nie bał się zareagować widząc krzywdę innych. Nie mógł przewidzieć, że ta jedna decyzja zaważy na całym jego życiu. Kuba udał się na nocny maraton filmowy wraz z dwiema koleżankami i to właśnie w przerwie między seansami doszło do tragedii. Kiedy wyszli na spacer, spotkali trzech młodych mężczyzn, którzy w wyjątkowo niewybredny sposób zaczęli dokuczać towarzyszkom 15-letniego Kuby. Karol F. (20 l.), Sebastian H. (21 l.) i Dawid M. (23 l.) słysząc, że chłopiec staje w obronie koleżanek zaczęli być agresywni, niestety jeden z nich miał nóż.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rok temu doszło do tragedii

Po tym jak stanął w obronie swoich koleżanek, otrzymał od Karola F. śmiertelny cios nożem w klatkę piersiową. Zanim karetka dojechała na miejsce chłopiec już nie żył, wykrwawił się. Powód, jakim kierował się starszy mężczyzna, przechodzi ludzkie pojęcie. Pozbawił życia 15-letniego Kubę, który miał przed sobą całe życie, to jedynie fakt, że ten miał odwagę zareagować na niestosowne zachowanie względem swoich koleżanek. To już ponad rok, jak chłopiec nie żyje, do tragedii w Lubinie doszło 10 maja ubiegłego roku, sprawcy wciąż nie znaleźli się w więzieniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor zginął w wypadku. Po latach ujawniono, co zrobił kilka godzin przed śmiercią, ciężko powstrzymać łzy

2. Pierwsze objawy miażdżycy. Nigdy ich nie lekceważcie

Proces jeszcze trwa

Karol F., który zadał śmiertelny cios może spędzić całe życie za kratkami, przed sądem trwa proces również jego towarzyszów z tego feralnego wieczoru. Młodzi mężczyźni nie udzielili mu pomocy i zostawili 15-letniego Kubę na pewną śmierć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  2. Justyna Żyła nie może przeboleć końca związku z Piotrem? Wyznała, jak to jest być samotną matką, padły mocne słowa (FOTO)
  3. Fatalna wiadomość dla wszystkich fanów disco polo. Zapadła ostateczna decyzja, nikt się nie spodziewał
  4. Wielki sukces WOŚP. Jurek Owsiak przekazał wspaniałe informacje, gratulujemy
  5. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje Michał Borowski, ogromna strata
  6. Andrzej Duda w trakcie debaty powiedział, co myśli o szczepionce na koronawirusa. Jego słowa mocno zaskakują

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News