Chciał pożyczyć od chłopca rower. Kiedy 13-latek odmówił, zrobił coś strasznego

Chciał pożyczyć od chłopca rower. Kiedy 13-latek odmówił, zrobił coś strasznego Źródło: unsplash/Greys_Capuyan/

Chłopiec wykazał się asertywnością i od razu odmówił, gdy młody mężczyzna chciał pożyczyć od niego rower. 13-latek nie był jednak w stanie przewidzieć, że wszystko może znaleźć tak brutalny finał. Sprawą zajęła się już policja.

Nastoletni chłopie  był przerażony, gdy zobaczył, jak mężczyzna zareagował na jego odmowę. Jego rodzice nie zamierzali tak tego zostawić i niezwłocznie zgłosili sprawę odpowiednim służbom. Sprawcę udało się zatrzymać, ale będąc już na komisariacie zachował się w zaskakujący sposób. Od razu usłyszał zarzuty.  

13-letni chłopiec nie chciał pożyczyć roweru. Mężczyzna zrobił coś strasznego 

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu na warszawskim Targówku. 13-latka zaczepił 21-letni mieszkaniec tamtejszej okolicy, który chciał pożyczyć od niego rower. Nastolatek jednak nie przystał na jego żądania, co od razu go rozwścieczyło. Mężczyzna wpadł w furię i kilkakrotnie uderzył chłopca w twarz, po czym uciekł. 

O całej sprawie dowiedzieli się rodzice, którzy zabrali swojego syna do szpitala, a w międzyczasie zgłosili zajście na policję. Media podają, że stan zdrowia 13-latka nie zagrażał jego życiu. Sprawą poszkodowanego równoległe zajęli się: wydział dochodzeniowo-śledczy oraz kryminalni. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawcy, który bez wątpienia będzie musiał ponieść konsekwencje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Młody mężczyzna zatrzymany. Usłyszał zarzuty 

Funkcjonariuszom szybko udało się namierzyć 21-latka i następnie odprowadzić go do prokuratury. Od razu postawiono mu zarzut "uszkodzenia ciała nastolatka w zbiegu z narażeniem na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu". 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie

Ku zaskoczeniu policjantów, sprawca od razu przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Ponadto, jak podają śledczy, w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna najprawdopodobniej będzie w areszcie do czasu wyroku. O jego losie zadecyduje sąd, jednak już możemy się dowiedzieć, że grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Przez 10 lat nie prała poduszki. Gdy pewnego dnia spojrzała w lustro, chciała krzyczeć
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: tvn24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu