Cała prawda o Jarusiu z "Chłopaków do wzięcia" wyszła na jaw. Nikt się nie spodziewał, że tak wygląda sytuacja

Cała prawda o Jarusiu z "Chłopaków do wzięcia" wyszła na jaw. Nikt się nie spodziewał, że tak wygląda sytuacja Źródło: jarek Mergner chłopaki do wziecia YouTube.com

"Chłopaki do wzięcia" sprawiły, że Jaruś zyskał całkiem szerokie grono fanów, którzy na bieżąco chcą wiedzieć, jak wygląda życie uczuciowe bohatera kontrowersyjnego programu. Na kanale mężczyzny na YouTubie pojawiło się nagranie, gdzie Jaruś zdradza kilka faktów z swoich ostatnich przygód. Nikt nie mógł spodziewać się, że właśnie tak wygląda sytuacja.

"Chłopaki do wzięcia" to program, w którym bohaterami są samotni mężczyźni szukali swojego szczęścia w miłości. Niestety nie wszystkim udało się uporządkować swoje sprawy sercowe. Do grona tych osób należy właśnie Jaruś, który zdecydował się na szczere wyznanie.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wrzucił do sieci film

"Chłopaki do wzięcia" to program, dzięki któremu kilka osób zaistniało w mediach i zyskało grono wiernych fanów chcących pozostać na bieżąco z wydarzeniami w ich życiu nawet pomimo zakończenia ich przygody z produkcją. Do jednych z najbardziej aktywnych uczestników należy Jaruś. 24 czerwca na jego kanale pojawił się film, w którym szczerze wyznaje, jak teraz wyglądają jego sprawy sercowe i jak zapatruje się na sposoby poznawania nowych partnerek. Mało kto mógł się spodziewać, że bohater "Chłopaków do wzięcia" ma takie poglądy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Postawił sprawę jasno, nie ma mowy o niedomówieniach

Jaruś, będący jedną z gwiazd "Chłopaków do wzięcia", postanowił zdradzić co nieco na temat swojej obecnej sytuacji sercowej. Wyznał, że niedługo odwiedzi go pewien gitarzysta, który jednocześnie jest jego fanem, ale przy okazji przyznał, że prowadzi rozmowy z fajną dziewczyną. Zdecydował się podjąć te konkretne kroki, ponieważ nie zadowalała go do tej pory budowana przez nich relacja. Bohater "Chłopaków do wzięcia" ponad kontakt w rzeczywistości wirtualnej bardziej ceni prawdziwe spotkanie, podczas którego można naprawdę poznać drugą osobę. Dlatego zdecydował, że jeśli jego nowy kiełkujący związek ma mieć szanse, to dziewczyna musi do niego przyjechać i muszą się poznać.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wieści dla Polaków, lekarze szykują strajk. Nie godzą się na najnowszy pomysł rządu

2. Zaatakował byłą żonę siekierą. Wszystko na oczach dzieci

Musi widzieć, że druga osoba jest nim zainteresowana

Jarek, wiedząc, że niektórzy mogą robić sobie z niego żarty, lubi mieć pewność, że druga osoba jest nim naprawdę zainteresowana. Jego zdaniem, jeśli ktoś unika spotkań czy rozmów telefonicznych, uczestnik "Chłopaków do wzięcia" nie ma zamiaru kontynuować znajomości, ponieważ jego pragnieniem jest znalezienie prawdziwej miłości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaskoczyła wszystkich
  2. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  3. Niewyobrażalny dramat na południu kraju. Nie miał żadnych szans, na miejscu dramatyczna akcja służb
  4. Wśród ust schowana jest szminka. Niepozorna zagadka doprowadza internautów do szału, tylko garstka umie ją znaleźć
  5. Klamka zapadła. Przed wakacjami "Dzień dobry TVN" zniknie z anteny
  6. Adam Małysz zamieścił niepokojący wpis, czuje się gorzej? „Nie mogę się załamywać”

Źródło: YouTube.com

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News