Media przemilczały sprawę. Zmarł uwielbiany bohater "Chłopaków do wzięcia"

Media przemilczały sprawę. Zmarł uwielbiany bohater "Chłopaków do wzięcia" Źródło: .

Bardzo złe wiadomości - nie żyje jeden z bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Dopiero 9 dni po śmierci, do mediów dotarły wieści o jego odejściu.

Program "Chłopaki do wzięcia" miał pomóc samotnym mężczyznom z mniejszych miejscowości odnaleźć życiowe partnerki. Wielu uczestników było na tyle sympatycznych, że zyskali spore grono fanów. Niestety, fani musieli pogodzić się ze smutną wiadomością, która dopiero teraz obiegła media. Nie żyje jeden z uczestników programu.

Nie żyje uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia"

Za pośrednictwem oficjalnego profilu na Facebooku, przekazano informacje, że nie żyje oficer Wiesiek, biorący udział w programie Polsatu. Do zgonu doszło 12 stycznia 2020 roku. Dzięki programowi Wiesiek stał się rozpoznawalny w internecie oraz w swojej okolicy- pochodził z Józefowa położonego w pobliżu Zamościa (województwo Lubelskie).

- W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek. Człowiek, który walczył za Polskę na wielu frontach. Uczestnik rekonstrukcji historycznych i zlotów aut zabytkowych, jeden z bohaterów serialu "Chłopaki do wzięcia". Będzie nam ciebie brakowało... - możemy przeczytać na jego profilu w social media.

Zmarły uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia" zaskarbił sobie sympatię widzów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pseudonim Oficer, Wiesław otrzymał ze względu na mundur policyjny, w którym często chodził. Był osobą bardzo otwartą, pełną energii i humoru. Często uczestniczył w rekonstrukcjach historycznych. Prowadził także swój kanał na YouTube. Niestety, w programie nie znalazł swojej życiowej wybranki.

Dzisiaj grzeje: 1. ''Królowe życia'': Dagmara Kaźmierska będzie miała drugie dziecko? Jej słowa wszystko zdradziły
2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

Pogrzeb Oficera Wieśka odbył się w piątek 16 stycznia w kościele w jego miejscowości. To już trzecia śmierć uczestnika programu w ostatnim czasie. W 2019 zmarł Pan Stanisław, a w 2018 roku w wieku 31 lat zmarł Roman Paszkowski, w programie znany jako Napoleon.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Mało kto wie, po co jest otwór w zawleczkach napojów w puszkach. Mają niezwykłe zastosowanie
  4. Bezdomny kot stracił uszy przez chorobę. W schronisku wymyślili dla niego niebywałą rzecz, wygląda powalająco
  5. Nikt nie wiedział o ogromnym cierpieniu gwiazdy "M jak miłość", walczy z poważną chorobą. Dopiero co widzieliśmy ją na ekranie

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News