"Chłopaki do wzięcia" - jak żyje gwiazda programu
Screen "Chłopaki do wzięcia" odc. 204 ipla.tv
Monika Majko - 19 Listopada 2020

Kamery pokazały, jak naprawdę żyje gwiazda "Chłopaków do wzięcia". Sąsiedzi mają go dość, okropne

"Chłopaki do wzięcia" mają wierne grono widzów, którzy z całych sił kibicują bohaterom serii w poszukiwaniach miłości ich życia. Na jaw wyszło, w jaki sposób żyje jeden z gwiazdorów programu, sąsiedzi mają już dość mężczyzny i jego niezwykłej pasji.

"Chłopaki do wzięcia" już od 2012 roku ukazują losy polskich kawalerów, którzy do tej pory nie mieli szczęścia w miłości, ale wciąż marzą o znalezieniu partnerki, która pokocha ich takimi, jakimi są. Jednym z nich jest 35-letni Łukasz z Żyrardowa, który wyróżnia się nietypowym podejściem do otaczającej go przestrzeni.

"Chłopaki do wzięcia" - kamery ujawniły, jak żyje jeden z gwiazdorów popularnej serii

35-letni Łukasz pochodzi z Żyrardowa i przedstawia się jako "Pan Eksperyment". Mężczyzna jest plastykiem po studiach na Akademii Sztuk Pięknych, a jego artystyczna dusza daje o sobie znać również w codziennym życiu. Choć do tej pory nie udało mu się znaleźć wymarzonej partnerki, wciąż ma nadzieję, że pewnego dnia odnajdzie miłość.

Urzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złUrzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złCzytaj dalej

W tym celu 35-latek zgłosił się do "Chłopaków do wzięcia". Łukasz ma jednak duże wymagania wobec swojej przyszłej partnerki. Powinna być to kobieta, która "funkcjonuje inaczej niż większość, nie maluje się, nie farbuje włosów, ma kontakt z przyrodą, zdrowo się odżywia".

Przede wszystkim musi ona jednak zaakceptować jego nietypowe podejście do przestrzeni, która go otacza. Łukasz jest bowiem zbieraczem, który kolekcjonuje wiele rzeczy, które przez inne osoby zostałyby uznane za zwykłe rupiecie. Dla niego jednak stanowią niezwykle cenne skarby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Bohater "Chłopaków do wzięcia" liczy, że znajdzie partnerkę, która w pełni zaakceptuje jego sposób na życie

W swoim domu oraz na podwórku 35-latek od lat przechowuje góry przeróżnych przedmiotów, a wśród nich są m.in. stare cegły, rowery, butelki, lodówka, kuchenka gazowa, ubrania, kartony, książki, garnki, rury, meble, skrzynki czy zabawki.

Nietypowe hobby mężczyzny sprawiło, że odwrócili się od niego sąsiedzi. Nie mogą już znieść góry "śmieci", które piętrzą się na podwórku. Łukasz ma jednak świadomość tego, że nie każdemu pasuje jego niezwykła pasja.

- Tą moją przypadłością, która nikomu nie pasuje, jest zbieractwo. Ja to trochę tak odczuwam w środowisku sąsiedzkim, jakby jedną kurę w stadzie, które są takiego samego koloru, pomalować białą farbą. Nagle się okaże, że ona się odróżnia i cała reszta kur leci i ją dziobie, bo ta ma coś innego w sobie. Tą kurą jestem ja - stwierdził 35-latek z Żyrardowa.

Dzisiaj grzeje:

1. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia, niebezpieczeństwo jest ogromne. Dotyczy ponad 8 mln Polaków

2. W Pepco same hity, do sklepów ruszą tłumy. Ceny zachęcają jak nigdy, za niewielkie pieniądze uszczęśliwisz każde dziecko

3. Nie żyje polityk partii rządzącej. Dramatyczne wieści obiegły Polskę

On sam uważa, ze otaczanie się taka ilością przedmiotów ma bardzo pozytywny wpływ na jego umysł. Jak twierdzi 35-latek, to one sprawiają, że jego mózg jest stale stymulowany i dzięki temu działa na najwyższych obrotach.

- To jest ciągłe nakręcanie mózgu na myślenie. To miejsce, którym się otoczyłem, ja je nazywam eksperymentalną przestrzenią edukacyjną, w skrócie EDUEPE, gdyż wszystko, co tu się dzieje, traktuje jako jeden wielki eksperyment - wyjaśnia bohater "Chłopaków do wzięcia".

- Sednem tego wszystkiego, tej ilości przedmiotów, jest umiejętność korzystania z nich. Kiedy coś potrzebuję zrobić, często rozwiązanie mam w zasięgu ręki. Potrafię przy użyciu tych przedmiotów stworzyć takie warunki, które będą generowały źródło pieniędzy, plus będą funkcjonowały jako materiały dydaktyczne dla mojego przyszłego dziecka, które chciałbym wychowywać w domu. Nie wyobrażam sobie sytuacji oddania dziecka do przedszkola - dodał 35-latek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Choroby, które znacznie zwiększają ryzyko śmierci przy COVID-19. Osoby, które je mają, powinny dziś szczególnie uważać
  3. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  4. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  5. Świerzyński najpierw miał dziecko z 16-latką, potem porwali mu syna. Młody chłopak mógł umrzeć
  6. Otworzyli testament Gulbinowicza. Niewiarygodne, co stanie się z częścią jego majątku
  7. Choroby, które znacznie zwiększają ryzyko śmierci przy COVID-19. Osoby, które je mają, powinny dziś szczególnie uważać
  8. Produkował nielegalnie na wiejskim odludziu. Policjanci odkryli gigantyczne ilości niebezpiecznych substancji
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News