Bardzo smutne informacje. Nie żyje Stanisław z programu "Chłopaki do wzięcia"

Bardzo smutne informacje. Nie żyje Stanisław z programu "Chłopaki do wzięcia" Źródło: .

Fanpage "Chłopaki do wzięcia" poinformował o śmierci jednego z głównych bohaterów swojego programu. Niestety, to pan Stanisław - przesympatyczny bohater, który do końca szukał odpowiedniej "kobitki, dla której zrobi kawkie".

Fanpage programu "Chłopaki do wzięcia" podzielił się dziś z fanami bardzo przykrą i smutną informacją. Niedawno zmarł pan Stanisław, który dostarczał rozrywki z każdym odcinkiem. Widzowie pokochali jego pozytywną postać.

"Chłopaki do wzięcia" - nie żyje przebojowy pan Stasio

"Mamy dla Was smutną wiadomość. Odszedł od nas jeden z bohaterów "Chłopaków" - pan Stanisław. W imieniu twórców programu składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom" - brzmiał wpis na fanpage'u programu, który można oglądać na kanale Polsat Play. W komentarzach rozgorzała dyskusja i pojawiły się smutne kondolencje.

Pan Stasio, jak nazywają go fani, był jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów programu. Mieszkał w Krypach ze swoim synem nad jeziorem i zarówno dla siebie, jak i dla niego, szukał kobiety na dobre i na złe. Czas spędzał głównie nad jeziorem, gdzie wraz z synem zapraszał na grilla zainteresowane panie. Pan Stasio był też głównie kojarzony z robieniem kawki, która była nieodłącznym elementem dnia.

Osoby, które mieszkały niedaleko pana Stanisława spekulują, że przyczyną śmierci był nowotwór, jednak nie jest to oficjalnie potwierdzone przez nikogo. 

Pan Stanisław to kolejna osoba z programu, której śmierć zasmuciła fanów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Człowiek, który ciężko pracował, ale uśmiechnięty i pozytywny. Kochał świat i wrażliwy był na kobiecy urok. Ogromna szkoda. Wyrazy współczucia dla syna... - napisała jedna z fanek.

- Szkoda, bardzo wesoły człowiek. Będzie pił kawkie w niebie z dziewczynami - dodał inny internauta.

- Wypije "kawkie" w niebie. To była najbardziej pozytywna i charakterystyczna postać tego serialu. Człowiek bardzo pracowity, wesoły i bardzo kochał życie. Wyrazy współczucia dla najbliższych - fani nie mogli uwierzyć w śmierć ulubieńca.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seriali
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Śmierć pana Stanisława to nie jedyna strata, która wstrząsnęła fanami produkcji. Zaledwie 2 lata temu, w grudniu, zmarł inny sympatyczny bohater: Napoleon. Szefowa PR kanałów tematycznych Polsatu zdradziła wtedy, że przyczyną śmierci był zawał serca. Miał zaledwie 31 lat i nie wstydził się swoich problemów z alkoholem oraz z depresją. Próbował z nimi walczyć do końca.

Fot. facebook.com/chlopakidowziecia/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Złamał obie nogi i wezwał pogotowie, ale ratownicy nie potrafili go znaleźć. Umierał przez kilka dni
  4. Jej brat bliźniak urodził się 3 miesiące później. Powód jest zdumiewający, nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć
  5. Uprawiali seks na balkonie. Chwilę potem doszło do tragedii, mężczyzna jest w krytycznym stanie

Źródło: Facebook

Następny artykuł