Mało kto wie o prawdziwej przyczynie śmierci pana Stasia z
.
Aneta Wasilewska - 13 Stycznia 2020

Mało kto wie o prawdziwej przyczynie śmierci pana Stasia z "Chłopaków do wzięcia". Bardzo smutna wiadomość

"Chłopaki do wzięcia" stały się wielkim hitem telewizji Polsat. Kiedy pojawiła się informacja o śmierci jednego z uczestników, Polacy pogrążyli się w żałobie. Równie smutny wydaje się być fakt, że do dziś niewiele osób zdaje sobie sprawę, jaka była prawdziwa przyczyna śmierci pana Stasia.

"Chłopaki do wzięcia" program produkowany przez Polsat Play doczekał się 19 sezonów. Każdy z nich zdobywał coraz większą oglądalność, a widzowie z wypiekami na twarzach mogli śledzić losy ulubionych bohaterów. Wraz z pojawieniem się informacji o śmierci Pana Stasia, nikt nie mógł uwierzyć, że odszedł tak wcześnie.

Bogusław Linda z córkaNie mogli oderwać oczu od córki Bogusława Lindy. Jest zjawiskowa [FOTO]Czytaj dalej

Ulubiony bohater z "Chłopaków do wzięcia" nie żyje

Kiedy przed pięcioma miesiącami pojawiła się wiadomość o tej treści, Polacy wstrzymali oddech. Nikt nie mógł się spodziewać, że ulubiony bohater, pan Staś, odejdzie tak szybko.

- Mamy dla Was smutną wiadomość. Odszedł od nas jeden z bohaterów „Chłopaków” – pan Stanisław. W imieniu twórców programu składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom - podano w oficjalnym oświadczeniu po śmierci pana Stanisława opublikowanym przez producentów "Chłopaków do wzięcia".

Pan Stanisław miał nadzieję, że program "Chłopaki do wzięcia" pomoże mu znaleźć partnerkę na ostatnie lata życia. Jego największą pasją było łowienie ryb i spędzanie czasu na powietrzu, szukał kobiety, która mogłaby sprawić, że nie czułby się tak bardzo samotny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DzieckoPodczas remontu znalazł w domu dziecięcą trumnę. Zajrzał do środka i zamarłCzytaj dalej

Nieznana przyczyna śmierci pana Stasia z "Chłopaki do wzięcia"

Rodzina ani osoby z najbliższego otoczenia zmarłego mężczyzny nie poinformowały opinii publicznej o tym, jakie wydarzenia doprowadziły do śmierci pana Stasia. Pojawiły się jedynie nieoficjalne informacje świadczące, że pan Staś zmagał się z nowotworem. Niestety, do dziś mało kto poznał prawdę o śmierci uwielbianego uczestnika "Chłopaków do wzięcia".

Dzisiaj grzeje:

1. Pakując walizki niewiernego męża odkryła coś strasznego. Natychmiast pojechała do szpitala
2. TVP przekazało zdumiewające wiadomości. Polityk PiS i jego syn został zatrzymany, powód rozwścieczy Polaków

Pan Stanisław nie jest jedyną osobą, która od początku emisji programu "Chłopaki do wzięcia" zmarła. Niemalże trzy lata temu pojawiła się wiadomość o śmierci 31-letniego Napoleona, który odszedł w wyniku zawału serca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Chłopaki do wzięcia są wyreżyserowani? Asia się wygadała i powiedziała za dużo, fani będą rozczarowani
  4. Mieszkańcy nie mogą się pogodzić z jego odejściem. Nie żyje Czesław Dutka
  5. Danuta Holecka wypowiedziała słowa, które złamią

Eleni i wzruszające słowaZabójca córki Eleni został przedwcześnie zwolniony z więzienia. Słowa, które padły tuż po jego wyjściu, do dzisiaj wywołują łzyCzytaj dalej

źródło: jastrząbpost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News