Bardzo smutne, tragedia dotknęła Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia". Sytuacja jest wyjątkowo dołująca

Bardzo smutne, tragedia dotknęła Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia". Sytuacja jest wyjątkowo dołująca Źródło: youtube.com/POLSKIE DISCO

Program "Chłopaki do wzięcia" stał się swego czasu prawdziwym hitem. Obserwowanie codziennego życia mężczyzn, najczęściej z biednych rodzin, bez pracy i z problemami sprawiły, że większość Polaków kojarzy głównych bohaterów. Jednym z nich jest Bandziorek, z którym, jak się okazało, nie jest dobrze.

"Chłopaki do wzięcia" dały Bandziorkowi szansę na miłość i nieco lepsze życie. Ten jednak jej nie wykorzystał, nie udało mu się zrealizować swoich marzeń. Jego sytuacja jest w tej chwili bardzo dołująca.

Bandziorek z programu "Chłopaki do wzięcia" nie może sobie poradzić z problemem

Bandziorek został "zwerbowany" przez twórców programu, kiedy przejeżdżali przez jedną ze wsi, szukając bohaterów do realizacji telewizyjnej. Reżyser, Jerzy Morawski wspomina, że zaczepił go na przystanku autobusowym, kiedy wracał ze znajomymi z dyskoteki. Bandziorek w mig stał się znany. Na tyle, że aby go poznać osobiście, do jego miejsca zamieszkania zaczęli zjeżdżać się ludzie z całej Polski. To tylko sprawiło, że wpadł w jeszcze gorsze problemy.

- Bandziorek jest od samego początku i mimo że nie znalazł dziewczyny, to jest bardzo popularnym człowiekiem. Przyjeżdżają ludzie z całej Europy, aby go poznać osobiście. Dlatego w każdy weekend sporo się u niego dzieje. Choć jego rodzina ma już tego dość. Niestety Bandziorek ma skłonności do alkoholu i woleliby jednak, żeby takich gorących odwiedzin nie było - mówił reżyser, Jerzy Morawski.

Producenci chcieli mu pomóc z dobrego serca - nie wyszło

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, Bandziorek nadal nadużywa alkoholu. Nie pojawia się też w nowych odcinkach "Chłopaków do wzięcia". Dla niego to ogromny dramat, że nadal nie może znaleźć sobie dziewczyny, w dodatku nie może sobie poradzić z uzależnieniem. Twórcy programu zaznaczają, że chcieli pomóc mężczyźnie.

- Załatwiliśmy leczenie zębów Bandziorka. Jednak on po jakimś czasie przestał chodzić do dentysty. Co było jego wyborem - wyznaje reżyser.

Dzisiaj grzeje: 1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
2. Mieszkańcy są zrozpaczeni, choroby nie dało się pokonać. Właśnie podano informację o śmierci Danuty
3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź

Producenci wyznają też, że czasem robili wyjątki i niektórym bohaterom darowali małe kwoty pieniędzy, aby ich życie nieco się polepszyło. Bohaterowie nie zarabiają na programie, ponieważ istnieje obawa, że pieniądze po prostu przepiją - producenci nie chcą, aby wpadli w jeszcze gorsze kłopoty niż te, w których ich zastali na starcie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szukała pomocy przez dwa lata. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na raka
  2. Zmiany w regulaminie na złość Polsce? Trener reprezentacji jest wściekły
  3. Dowiedział się, że zdradza go żona. Zemścił się na niej w najgorszy sposób przy całej rodzinie
  4. Można dostać bzika. Wszyscy mają problem z odgadnięciem jakie to zwierzę, prawda powala na łopatki
  5. Nic nie zwiastowało dramatu, jak grom z nieba. Anna Lewandowska na skraju, smutne wydarzenia nie dają jej spokoju od lat

Źródło: Alaluna

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News