Twierdziła, że jej chłopak nie wstaje z łóżka z powodu bólu. Jego brat wszedł do sypialni i zobaczył widok, który będzie go prześladować do końca życia

Twierdziła, że jej chłopak nie wstaje z łóżka z powodu bólu. Jego brat wszedł do sypialni i zobaczył widok, który będzie go prześladować do końca życia Źródło: .

Chłopak był tak chory, że nie mógł wstawać z łóżka, a przynajmniej taką wersję wydarzeń przedstawiała jego partnerka. Jednak, pewnego dnia w mieszkaniu pojawił się jego brat, chciał spędzić trochę czasu z chorym mężczyzną, a zamiast tego dokonał przerażającego odkrycia.

Chłopak martwił się o swojego brata tak bardzo, że musiał sprawdzić co się z nim dzieje. Dzięki trosce dokonał przeraźliwego odkrycia, po którym bardzo ciężko żyć mu dalej, gdy zamyka oczy widzi koszmar, który ukazał mu się w mieszkaniu brata. 

W łóżku miał leżeć ciężko chory chłopak

Angela Irwin i jej partner Robin McMaster mieszkali razem w Irlandii. Zanim wspólnie zamieszakli, spotykali się od dłuższego czasu, bardzo się kochali i chcieli być razem do końca życia. Ich rodziny akceptowały ich związek i bardzo mocno im kibicowały. Do czasu, aż zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Irwin poinformowała rodzinę swojego partnera, że jest ciężko chory i nie ma siły wstawać z łóżka. Sugerowała im także, żeby go nie odwiedzali.

Jednak brat mężczyzny nie chciał go zostawiać w ciężkich chwilach samego. Postanowił go odwiedzić w mieszkaniu. Nie spodziewał się, że niepozorna wizyta, będzie najgorszym dniem w jego życiu.

Zapachowe świeczki nie pomogły

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do mieszkania wszedł jego brat, pierwsze co zarejestrował to zapach palących się świeczek. Ich słodka woń wydała mu się trochę zbyt ostra. Chodził po mieszkaniu i wołał swojego brata, ale nikt się nie odzywał. Postanowił sprawdzić sypialnię, skoro właśnie tam powinien był przebywać chory. W łóżku rzeczywiście był jego brat, a raczej jego rozkładające się zwłoki.

Mężczyzna natychmiast zrozumiał, że mocny zapach świeczek, miał maskować odór rozkładającego się ciała. O swoim odkryciu niezwłocznie powiadomił policję. Irwin została aresztowana z zarzutem morderstwa. 

- Trzymała mojego syna, jak kawałek zepsutego mięsa. Nie mogłam pocałować go na pożegnanie, nie mogłam ostatni raz dotknąć jego włosów - zeznała w sądzie, zdruzgotana mama.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska piosenkarka wyznała, że jest lesbijką: ”Kiedy mój związek wyszedł na jaw, rodzice zabrali mnie do psychiatry”
2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

Ze względu na problemy psychiczne, które doskwierają Irin sąd był dla niej wyjątkowo łagodny. Kobieta otrzymała wyrok skazujący na rok pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzą ciężkie czasy dla emerytów. Wielu z nich NIE DOSTANIE podwyżek świadczeń
  2. 22-letnia piosenkarka zginęła w straszliwym wypadku. Jej mąż uciekł za granicę z poczucia winy. Do dziś fani opłakują jej tragiczną śmierć
  3. Straszna prawda wyszła na jaw. Natychmiast się rozwiódł odkrywając, na co żona wydaje wszystkie pieniądze
  4. Na jaw wyszły wszystkie kłamstwa męża zdradzającego ciężarną żonę. Zabił ją, godzinę później opublikował 13 słów
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej mocno zripostował Andrzeja Dudę. Poszło o zaostrzenie ustawy ograniczającej aborcję

źródło: metro.co.uk

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News