Chłopak przeżył śmierć kliniczną
youtube.com Robert Skassa - Prowadzi mnie Jezus
Weronika Wasiak - 24 Września 2020

Chłopak przeżył śmierć kliniczną. Wszystkich przeszył dreszcz, kiedy powiedział, co jest "po drugiej stronie"

Młody chłopak cudem przeżył śmierć kliniczną. Gdy udało mu się dojść do siebie opowiedział o tym, co widział "po drugiej stronie". Jego słowa sprawiają, że włos jeży się na głowie.

Chłopak doświadczył tego, czego nikt nikt nie jest w stanie sobie nawet wyobrazić. Największe emocje wśród internautów wzbudziło jego wyznanie. Wielu internautów wydaje się nie mieć wątpliwości, że dzięki niemu wiemy już, co czeka nas po śmierci.

Wieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataWieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataCzytaj dalej

Przeżył śmierć kliniczną. Młody chłopak opowiedział, co widział "po drugiej stronie"

Twórca kanału "Robert Skassa - Prowadzi mnie Jezus" w serwisie YouTube opublikował reportaż amerykańskiej telewizji opowiadający dramatyczną historię 17-letniego piłkarza ze Stanów Zjednoczonych. Zack Clements, w czasie biegu sprintem na treningu w szkole, upadł i stracił przytomność. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni natychmiast rozpoczęli walkę o jego życie. Serce chłopaka zatrzymało się na 20 minut.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Gdy lekarze zorientowali się, że reanimacja nie przynosi żadnych efektów, wiedzieli, że dla nastolatka nie ma już szans. Właśnie zamierzali stwierdzić zgon, gdy Zack, jak gdyby nigdy nic, otworzył oczy i wydawało się, że czuje się naprawdę dobrze i nie odniósł żadnych skutków śmierć klinicznej, bowiem właśnie to mu się przydarzyło. Po kilku dniach pobytu w szpitalu chłopak zaczął czuć się coraz lepiej. Wtedy też zdecydował się na niewiarygodne wyznanie. Młody piłkarz wyznał, że gdy jego serce stanęło widział coś "po drugiej stronie". Nie ma wątpliwości, że widział Jezusa.

- Gdy byłem poza ciałem w tych 20 minutach, zobaczyłem mężczyznę, który miał długie włosy i brodę, a to nie zajęło mi wiele czasu, aby zdać sobie sprawę, że to był Jezus - mówił lokalnej prasie - Podszedłem do niego, położył dłoń na moim ramieniu i powiedział mi, że wszystko będzie w porządku i nie martw się - dodał.

Dzisiaj grzeje:

1. Oburzające słowa Maryli Rodowicz. Emeryci mogą złapać się za głowy

2. Zmiana czasu na zimowy, kiedy? Pora pożegnać lato

3. Policja prosi o pomoc: wydała list gończy za niebezpieczną kobietą. Dopuściła się niewybaczalnych rzeczy

Wyznanie chłopaka szybko rozprzestrzeniło się w mediach, wywołując skrajne emocje. Choć jedni od razu uwierzyli w jego słowa i przyznali, że to prawdziwy cud, że uda mu się przeżyć, są również ci, którzy oskarżają go o szerzenie nieprawdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk zadzwonił do Jarosława Kaczyńskiego. Duchowny zdradził treść rozmowy
  2. Pogoń Szczecin przekazała dramatyczne wiadomości. Niemal cała drużyna z koronawirusem
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News