Porażające nieoficjalne ustalenia mediów. 21-latek z Konina niesłusznie postrzelony

Porażające nieoficjalne ustalenia mediów. 21-latek z Konina niesłusznie postrzelony Źródło: Screen/Youtube/Studio Films PL

Chłopak, który zginął w Koninie, według nieoficjalnych ustaleń został postrzelony niesłusznie. Okoliczności śmierci 21-latka w dalszym ciągu wywołują wiele wątpliwości, jednak coraz więcej dowodów zgromadzonych w sprawie może wskazywać na błąd popełniony przez policjanta.

Chłopak, który został śmiertelnie postrzelony w Koninie, nie miał żadnych szans na przeżycie. Tą bulwersującą sprawą od tygodnia żyje cała Polska. Od początku pojawiało się wiele pytań i wątpliwości w związku z okolicznościami tego tragicznego wydarzenia. Medialne doniesienia sugerują jednak, że policjant rzekomo mógł popełnić poważny błąd, który kosztował życie 21-latka. 

Chłopak nie był agresywny?

Według ustaleń "Gazety Wyborczej", postrzelony Adam C. nie był agresywny, a w tym wypadku policjant nie był uprawniony do oddania strzału. Ponadto życiu funkcjonariusza policji nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo, dlatego tym bardziej niezrozumiały jest fakt, że mundurowy otworzył ogień. Wątpliwości wzbudza też to, że policjant nie oddał ostrzegawczego strzału. 

Strzał w okolice serca  

Adam C. nie miał najmniejszych szans na przeżycie. Policjant strzelił do niego z bliskiej odległości w momencie, gdy 21-latek odwrócił się do niego. Według nieoficjalnych informacji, chłopak co prawda zaczął uciekać, ale nie wykazywał żadnych, agresywnych zachowań. Pomimo tych okoliczności funkcjonariusz strzelił do młodego mężczyzny, a pocisk trafił w klatkę piersiową. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak na razie śledztwo jest prowadzone w kierunku nieumyślnego przekroczenia uprawnień i nieumyślnego spowodowania śmierci. Według informatorów "Gazety Wyborczej", zarzuty powinny zostać rzekomo przekwalifikowane na zabójstwo z zamiarem ewentualnym. Funkcjonariusz oddając strzał bowiem liczył się z tym, że jego czyn może kosztować 21-latka życie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

W czwartek odbył się pogrzeb Adama C., w którym uczestniczyło kilkaset osób. Rodzina i przyjaciele ofiary nie mogą zrozumieć tego, co się stało. Według policji, funkcjonariusz, który oddał strzał, był zmuszony do użycia broni. Mundurowy, który śmiertelnie postrzelił chłopaka, trafił do szpitala. Jak podają lekarze, jego stan psychiczny jest bardzo zły. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony rodzin nie dostaną 500 plus?! Wypłata pieniędzy może zostać wstrzymana
  2. Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału
  3. Przenigdy nie wylewaj wody po gotowaniu jajek! Można ją wykorzystać w niezwykły sposób, efekt powala
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: Wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News