Chłopak zerwał z dziewczyną i myślał, że to koniec. Przez kolejne miesiące zamieniła jego życie w piekło, zdradził wstrząsające szczegóły

Chłopak zerwał z dziewczyną i myślał, że to koniec. Przez kolejne miesiące zamieniła jego życie w piekło, zdradził wstrząsające szczegóły Źródło: unsplash/Eric Ward/

Chłopak zrywając ze swoją dziewczyną nie podejrzewał, że ta postanowi się na nim zemścić. Kolejne miesiące były dla niego prawdziwą męczarnią, która zdawała się nie mieć końca. Opowiedział swoją historię ze szczegółami.

Chłopak przez długi czas tworzył szczęśliwy związek ze swoją ukochaną, jednak gdy uczucie zaczęło wygasać poczuł, że musi z nią zerwać. Wprost wyznał jej, że to koniec i choć początkowo myślał, że ta zniosła to całkiem dobrze, szybko przekonał się jak bardzo się pomylił. Kolejne miesiące były dla niego niczym piekło na ziemi. 

Chłopak zerwał z dziewczyną

W pierwszych miesiącach związku chyba każdemu wydaje się, że to miłość na całe życie. Rzeczywiście w wielu przypadkach tak jest, jednak zdarzają się również sytuacje, gdy para przestaje się ze sobą dogadywać i finalnie dochodzi do rozstania. Reakcje obu stron są wówczas naprawdę różne i trudno jest przewidzieć, co się stanie. Jedni pozostają przyjaciółmi, inni wolą całkowicie zerwać kontakt, a kolejni nie potrafią się z tym pogodzić i błagają drugą połówkę, by do niego wróciła. Bywa również tak, że zraniony partner lub też partnerka robi wszystko, by odnowić związek, o czym okrutnie przekonał się pewien chłopak. 

Dziewczyna wymyśliła okropny plan zemsty

Gdy zerwał ze swoją dziewczyną był wręcz przekonany, że wszystko między nimi jest w porządku, a ona nie ma do niego urazy. Wystarczyła chwila, by przekonał się, jak bardzo się pomylił. Zraniona kobieta nie mogła pogodzić się z odejściem ukochanego, dlatego postanowiła zrobić wszystko, by do niej wrócił. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ponieważ błagania nie przynosiły rezultatów postanowiła sięgnąć po radykalniejsze środki. Czuła, że wywołanie u niego współczucia sprawi, że znów będą razem. Przerażony chłopak, dla którego chwile po zerwaniu były koszmarem, zdradził, jak jego była dziewczyna upozorowała napaść. Pewnej nocy rozcięła sobie czoło nożyczkami, a następnie zawiadomiła go, że gdy wracała do domu została napadnięta. 

Dzisiaj grzeje: 1. Każdego dnia słyszała krzyki z garażu. Gdy odkryła tajemnicę męża, nie mogła powstrzymać łez

2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Mężczyzna nie był obojętny, dlatego szybko skontrolował sprawę i równie szybko odkrył prawdę, bowiem kobieta zostawiła zakrwawione nożyczki na stoliku w swoim domu. Przyznał, że minęło wiele miesięcy, nim dziewczyna przestała go nękać i błagać, by do siebie wrócili co spędzało mu sen z powiek. Martwił się, że ta naprawdę wyrządzi sobie poważną krzywdę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Dopadł 8-latka w łazience i brutalnie zgwałcił. Najgorsze stało się dopiero potem, wszystko pod nosem zrozpaczonej mamy
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Przeprowadzili na niej operację bez znieczulenia. Cierpiała straszne męczarnie, ale nikt nie słyszał jej krzyków

Źródło: cavemancircus

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News