Bartek umierał w wielkim bólu. Po tragicznej śmierci rodzina dostała z zakładu pogrzebowego telefon, który załamałby każdego

Bartek umierał w wielkim bólu. Po tragicznej śmierci rodzina dostała z zakładu pogrzebowego telefon, który załamałby każdego Źródło: Bartek Romanowski/Facebook

Chłopak miał zaledwie 17 lat. Bartek odchodził w szpitalu w ogromnych męczarniach. Po jego przerażającej śmierci rodzina otrzymała z zakładu pogrzebowego wiadomość. Słowa, które się padły, załamałyby każdego.

Chłopak zmarł 1 maja. Jego śmierć wstrząsnęła Polakami, po tym gdy w sieci pojawiły się wiadomości dotyczące tego, jak przebiegał jego pobyt w szpitalu. Niestety po śmierci chłopaka, rodzinna tragedia wciąż trwa. Ciężko uwierzyć w to, co musieli przechodzić pogrążeni w żałobie bliscy Bartka. 

Chłopak, którego śmierć dotknęła Polaków

W Sulikowie miała miejsce ogromna tragedia. Chłopak skarżył się na przerażający ból głowy, trafił on do szpitala w Zgorzelcu. Bartek miał podejrzenie zakażenia się koronawirusem, co doprowadziło do zmiany placówki. Historia chłopaka została już obszernie opisana przez nas wcześniej. Nikt nie spodziewał się jednak, że po śmierci chłopaka, będzie ona miała dalszy ciąg. Polacy przejęci losem młodego chłopaka, nie mogą uwierzyć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopak nie żyje. Pogrążona w żałobie rodzina przeżywa kolejne ciężkie chwile

Bartek miał negatywny wynik testu na koronawirusa. Jednak w systemach rządowych wciąż widniał, jako osoba, która zmarła na skutek zakażenia COVID-19. W związku z tym pojawił się znaczący problem podczas organizacji pogrzebu. Jak się okazało, pogrzeb będzie wyglądał zupełnie inaczej, niż wyobrażała sobie to rodzina Bartka. 

- Zakład pogrzebowy, z którego usług korzystaliśmy, zadzwonił dzień po naszej wizycie. Powiedzieli, że nie będzie pożegnania, a ciało zostanie pochowane tylko w worku, bo zdaniem sanepidu Bartek jednak miał koronawirusa - przekazała ciocia Bartka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy zakaz wchodzi od 20 maja. Dotknie ponad 8 mln Polaków, połowa z nich będzie niemile zaskoczona
2. Od 25 maja nowe regulacje. Rzecznik rządu zapowiedział zmiany, które czekają wielu młodych Polaków

Rodzina po otrzymaniu wiadomości od zakładu pogrzebowego natychmiast skontaktowała się ze szpitalem. Dzięki czemu zakład pogrzebowy otrzymał specjalne zaświadczenie ze szpitala potwierdzające negatywny wynik testu na koronowirusa, co doprowadziło do tego, że ciało Bartka mogło zostać pochowanie zgonie z normami dotyczącymi osób, które nie zmarły na skutek zakażenia COVID-19. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Artur Barciś i Cezary Żak zwracają się z ważnym apelem do narodu. Wszystko w ramach popularnej akcji Hot16Challenge
  2. Zbigniew Boniek wywołał burzę w mediach społecznościowych. Kibice wściekli po słowach prezesa PZPN
  3. Duży polski bank ostrzega wszystkich klientów. Wystarczy chwila, można stracić wszystkie pieniądze
  4. Dotyka głównie dzieci i ma dziwne objawy. Wraz z epidemią pojawiła się dziwna choroba w USA
  5. Zatrważające doniesienia o Weronice Książkiewicz, aktorka miała wypadek samochodowy. Zdumiewające zachowanie policjantów
  6. Najtańszy, najszybszy i najpyszniejszy. Cudowny sernik bez sera, rewelacyjna receptura trafiła do sieci

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News