22-latek rozwoził pizzę, ale dodawał jeszcze "coś od siebie". Prawda wyszła na jaw, będzie miał poważne kłopoty

22-latek rozwoził pizzę, ale dodawał jeszcze "coś od siebie". Prawda wyszła na jaw, będzie miał poważne kłopoty Źródło: Unsplash/Kristina Bratko

22-letni chłopak w jednej z polskich miejscowości rozwoził pizzę, ale oprócz tego dodawał też "coś od siebie". Gdy prawda została ujawniona, dostawca wpadł w tarapaty.

Chłopak zarabiał pieniądze, dowożąc pizzę w Puławach (woj. lubelskie). Okazało się, że oprócz tego robił coś jeszcze, dzięki czemu dorabiał sobie do standardowej pensji. Niestety, był to nielegalny proceder, za który teraz przyjdzie mu odpowiedzieć.

Chłopak rozwoził pizzę w lokalnym mieście, ale dodawał coś "od siebie"

- Do zatrzymania mężczyzny doszło w sobotę w Puławach. Od pewnego czasu policjanci podejrzewali, że 22-latek zatrudniony jako dostawca pizzy, rozwozi coś jeszcze - mówiła podkom. Ewa Rejn-Kozak z policji w Puławach.

Jak się okazało, 22-letni chłopak miał również klientów na inny towar niż pizza. Wyszło bowiem na jaw, że jest także dilerem marihuany, który korzystając z tego, że często dowoził pizzę na imprezy, dostarczał przy okazji imprezowiczom pożądaną wśród młodzieży, nielegalną "trawkę".

Teraz dostawcy pizzy grożą poważne konsekwencje

- Puławianin miał w samochodzie słoik, a w nim kilkanaście torebek z suszem konopi innych niż włókniste. Trafił do policyjnego aresztu - poinformowali policjanci, którzy w końcu złapali lokalnego dilera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podejrzany jest objęty policyjnym dozorem. 22-latek nie tylko stracił pracę, ale czeka go również sprawa karna. Obecnie w Polsce posiadanie nawet najmniejszej ilości narkotyku jest uznawane za przestępstwo. W przypadku znalezienia znacznej ilości może dojść również zarzut rozprowadzania, co jest bardzo prawdopodobne w sytuacji tego dostawcy pizzy. Za dorabianie do pensji dostawcy przyjdzie mu więc ponieść słone konsekwencje, od których najprawdopodobniej się nie wywinie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
2. Dramatyczne wieści z polskiej miejscowości. Gwałtowna pogoda, zerwane dachy, powalone drzewa

W Polsce prawo bezwzględnie karze handlarzy narkotykami. Za rozprowadzanie środków odurzających, kwalifikowanych prawnie jako narkotyki, grozi kara nawet do 10 lat więzienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za mieszkanie w spadku sporo ZAPŁACISZ. O uldze możesz zapomnieć
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. Przed śmiercią nocą wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają 

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News