Chłopak był w kinie i dostał SMS. Sekundę później wydarzyły się rzeczy, które wszystkich wokół wprawiły w osłupienie

Chłopak był w kinie i dostał SMS. Sekundę później wydarzyły się rzeczy, które wszystkich wokół wprawiły w osłupienie Źródło: Facebook

Chłopak dostał na sali kinowej sms. To, co wydarzyło się chwile później, zmroziło krew wszystkim obecnym na seansie. Tego nikt się nie spodziewał.

Chłopak dostał wiadomość tekstową na telefon komórkowy, sięgnął więc po swoje urządzenie do kieszeni. Kiedy czytał sms wydarzyło się coś, co wprawiło w osłupienie wszystkich obecnych na sali kinowej widzów. Tego nikt się nie spodziewał, wszystko nagrała kamera.

Chłopak otrzymał sms, natychmiast sięgnął po telefon

Na nagraniu, które udostępniono w sieci można zobaczyć jak tłum widzów zbiera się na sali kinowej i wygodnie rozsiada w fotelach. Nagle gasną światła, a na ekranie wyświetlony zostaje film, na którym widać kierowcę odpalającego auto. Samochód jedzie, a zainteresowani widzowie obserwują wszystko z perspektywy kierowcy. Nagle w głośnikach rozlega się dźwięk przychodzącej wiadomości. 

W tym samym momencie wiadomości dostali również klienci kina. Kiedy kierowca na ekranie sięga po telefon, robią to również widzowie na sali. Kiedy z zainteresowaniem odczytują wiadomość na swoich urządzeniach, na ekranie dochodzi do nagłego wypadku.

Hałas oderwał wzrok widzów od telefonów komórkowych. Nie wiedzieli, co się dzieje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przerażeni hałasem widzowie natychmiast odrywają wzrok od ekranów komórkowych. Tłum na sali jest wyraźnie skonsternowany tym niesamowitym zbiegiem okoliczności. Wyjaśnienie przychodzi po chwili, kiedy na ekranie pojawia się kilka słów.

- Korzystanie z telefonów komórkowych jest jedną z najczęstszych przyczyn śmiertelnych wypadków za kierownicą. To przypomnienie, aby nie odrywać wzroku od drogi - mogli przeczytać widzowie na kinowym ekranie.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Ojciec zorganizował zbiorowy gwałt na własnym dziecku. Porażające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Okazuje się, że to sprytnie przygotowana akcja, promująca bezpieczne zachowania za kółkiem. Film miał zwrócić uwagę widzów, na problem korzystania z urządzeń mobilnych w czasie prowadzenia pojazdów, który coraz częściej powoduje śmiertelne wypadki na drogach. Za kampanię odpowiedzialny jest producent samochodów Volkswagen, a widzowie kina MLC Cinema z Hong Kongu na pewno na długo zapamiętają to ostrzeżenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz ma syna o nieziemskiej urodzie. Jego zdjęcie nie kłamie
  2. Najpierw umarło mu malutkie dziecko, potem zdradziła go żona. Marek Piekarczyk przeszedł przez piekło
  3. Do sieci trafiło powalające nagranie. Tak dorabiają sobie Sławomir z żoną, wielu uzna to za kompromitację
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News