Musiał wyciągnąć z krocza pacjentki rzecz, która była przeznaczona dla jej chłopaka. Ginekologa aż zatkało

Musiał wyciągnąć z krocza pacjentki rzecz, która była przeznaczona dla jej chłopaka. Ginekologa aż zatkało Źródło: Unsplash/Arseny Togulev

Chłopak miał wyjątkowo nerwowy dzień. Nic nie zapowiadało, że za chwilę będzie jechał ze swoją dziewczyną do szpitala. Wszystko przez nietypowy przedmiot, który utknął jej w miejscu intymnym.

Chłopak w trakcie miłosnych uniesień ze swojej dziewczyną spostrzegł, że w jej miejscach intymnych znajduje się nieduży przedmiot. Nie dało się go w żaden sposób wyjąć, więc para udała się do ginekologa. 

Przerażony chłopak zawiózł dziewczynę do szpitala z przedmiotem, który utknął w jej kroczu

Trafili do doświadczonego specjalisty. Ginekolog Adam Kay miał w swojej karierze wiele przypadków różnych, nietypowych przedmiotów, które utknęły w pochwach pacjentek. Wśród nich były rzeczy takie jak tampony, prezerwatywy, zabawki, czy - w gorszych wypadkach - długopisy, a nawet monety. Jednak z czymś takim nie spotkał się nigdy wcześniej.

Z racji, że sprawa była bardzo delikatna, irlandzki lekarz nie zdradził, kim była jego pacjentka, jedynie dla ułatwienia opowiedzenia historii zdradził jej inicjały - JB. Gdy kobieta trafiła na stół operacyjny, ginekolog wyciągnął przedmioty przy pomocy kleszczy. Okazało się, że było to opakowanie po zabawce z Kinder Niespodzianki. Jednak znacznie bardziej zaskakująca okazała się jego zawartość.

Gdy ginekolog wyjął ten przedmiot, chłopak był roztrzęsiony

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do samego końca kobieta nie mówiła ani obecnemu przy zabiegu chłopakowi, ani ginekologowi, co jest w środku pudełeczka. Gdy po niezwykle trudnych bojach udało się wyciągnąć przedmiot z pochwy, kazała jej partnerowi go otworzyć. W środku był pierścionek zaręczynowy. Akurat był 29 lutego, czyli jedyny dzień w Irlandii, w którym według tradycji to kobieta może oświadczyć się mężczyźnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Kiedy chłopak otworzył pudełko, zapytała go, czy się z nią ożeni. Jej partner roztrzęsiony odpowiedział "tak", czego świadkiem był sam lekarz. Oczywiście JB nie planowała, że oświadczyny odbędą się w gabinecie ginekologicznym. Liczyła, że uda się wyjąć pudełeczko w trakcie zbliżenia. Niestety sprawa zakończyła się u lekarza, ale warto potraktować tę historię jako zabawną przestrogę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News