Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu

Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu Źródło: Unsplash/Alejandra Quiroz

Chłopak spędził upojne chwile z ukochaną kobietą. Nie wiedział, że grożą mu poważne konsekwencje. To, co stało się potem podczas rodzinnego obiadu, na zawsze zapadnie w pamięć jego najbliższych. Stracił przytomność, a chwilę później już nie żył. Wszyscy obwiniają jego dziewczynę.

Chłopak miał 17 lat i całe życie przed sobą. Planował spędzić je ze starszą od siebie, 24-letnią ukochaną. Para była absolutnie nierozłączna. Nie raz spotykali się po kryjomu, starając się ukryć relację przed najbliższymi chłopaka. Podczas tamtego obiadu on postanowił opowiedzieć najbliższym wszystko. Myślał, że gdy odbędzie tę rozmowę, czeka go już tylko szczęście. Niestety, chwilę później już nie żył.

Chłopak spędził wcześniej namiętną noc z kochanką

Młody mężczyzna nie wierzył we własne szczęście, kiedy starsza kobieta zgodziła się z nim umawiać. Pochodził z dość tradycyjnej rodziny, których w Meksyku jest niemało. Dlatego też przez długi czas ukrywał swoje szczęście przed najbliższymi. W końcu jednak nadszedł czas, aby skonfrontować ich z prawdą. Musiała wyjść na jaw prędzej czy później, zwłaszcza, że zakochani nie szczędzili sobie pieszczot - a niektóre z nich pozostawiały trwałe ślady na ich ciałach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chodzi oczywiście o tak zwane "malinki", które dla młodego zakochanego znaczą więcej, niż dla kogokolwiek innego. To swego rodzaju symbol przynależności i dowód pasji, jaka rozkwita między dwojgiem ludzi. Chłopak nie mógł się powstrzymać - i pozwolił kochance zostawić sobie pamiątkę. Tym bardziej wiedział, że będzie musiał o niej powiedzieć rodzinie. Jednak gdy się dowiedzieli, od razu ją znienawidzili - bo chwilę potem już nie żył.

Pieszczoty doprowadziły do śmierci młodego mężczyzny

Niewiele osób wie - a z pewnością nie są tego świadomi 17-letni zakochani - że malinki potrafią powodować fatalne w skutkach zmiany w organizmie. Pękanie naczyń krwionośnych, które ma miejsce przy intensywnych pieszczotach, może powodować powstawanie zakrzepów - które z kolei mogą krwiobiegiem trafić do mózgu i zatrzymać funkcje życiowe.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

To właśnie przydarzyło się pechowemu nastolatkowi, którego rodzina już nigdy nie wybaczy kobiecie, która również pogrążyła się w głębokiej rozpaczy po tym, jak niechcący wyrządziła krzywdę młodszemu ukochanemu. To nauczka dla młodych zakochanych na całym świecie - należy dbać nie tylko o przyjemność, ale też o bezpieczeństwo tego, co dzieje się w porywach pasji w sypialni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. NIE ŻYJE już ponad 70 dzieci. Skrajnie niebezpieczny produkt szybko wycofywany ze sprzedaży
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni
  4. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: radio zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News