W szkole zgotował jej piekło, bo była "brzydka i gruba". 8 lat później znowu się spotkali i nie było mu już do śmiechu

W szkole zgotował jej piekło, bo była "brzydka i gruba". 8 lat później znowu się spotkali i nie było mu już do śmiechu Źródło: Pexels.com / it's me neoisiam

Chłopak, który w szkole znęcał się nad nią psychicznie, ze względu na jej wygląd, spotkał się z nią po latach. Był oszołomiony jej metamorfozą. Postanowił zaprosić swoją ofiarę na randkę. Dziewczyna zareagowała w rewelacyjny sposób.

Chłopak 8 lat temu zamienił życie Louisy w piekło. Przez trzy lata dziewczyna budziła się z potwornym bólem brzucha, ze stresu, że musi iść do szkoły. Nazywali ją "grubym babochłopem", wyśmiewali z powodu szybszego dorastania, a najgorszy był własnie on. 

Dziewczyna się nie poddała - postanowiła walczyć. Obecnie Louisa Mannins studiuje na Oxfordzie. Ma świetne wyniki i jest bardzo lubiana. W wolnej chwili wiosłuje, uczy się sztuki origami, uwielbia rozwiązywać zadania matematyczne. Nikt by nie pomyślał, że w wieku 12 lat przeżywała największy koszmar swojego życia. 

Po latach spotkała chłopaka, który najbardziej jej dokuczał

Louisa przeszła długą i ciężką drogę do tego, żeby wyglądać tak jak obecnie. Dba o dietę, regularnie uprawia sport. Efekty jej pracy nad sobą widać gołym okiem - to bardzo atrakcyjna dziewczyna i nareszcie świadoma własnej wartości.

Jej urodę docenił dawny kolega ze szkoły - dokładnie ten, który najbardziej się nad nią znęcał. Przez przypadek spotkali się na imprezie. Chłopak był oczarowany Louisą do tego stopnia, że zaprosił ją na kolację. Co ciekawe, dziewczyna wyraziła zgodę i przyszła na spotkanie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Louisa przyszła na randkę do restauracji

 Dziewczyna przyszła na miejsce randki, ale dużo wcześniej. Poprosiła kelnerkę, żeby przekazała chłopakowi list i zdjęcie, po czym wyszła, zanim ten się pojawił. 

- Wybacz, że nie będę Ci towarzyszyć tej nocy. Osiem lat temu, kiedy byłam gruba, drwiłeś ze mnie, pamiętasz (...) Przez kolejne trzy lata jadłam tylko jedno jabłko w ciągu całego dnia. M.in. z tego powodu postanowiłam darować sobie kolację z Tobą. - napisała do niego Louisa.

Na tym jednak zaskakujący list się nie kończył. 

- Pamiętasz moje brwi, z których tak się śmiałeś, bo wyglądały jak złączone? (...) A może pamiętasz, jak dzień w dzień przez trzy lata wraz z kolegami nazywałeś mnie babochłopem? Wątpię… Wtedy mnie nie widziałeś. Dostrzegłeś mnie osiem lat później tylko dlatego, że uznałeś mnie za wystarczająco sexy, żeby traktować mnie jak człowieka - dodała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie

2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości
 
- Chciałam Ci wysłać zdjęcie na pamiątkę. Gdy znowu o mnie pomyślisz, pamiętaj też o tej dziewczynie ze zdjęcia, która musiała znosić wszystko to, co jej robiłeś. - tymi słowami dziewczyna zakończyła swój list.

Zostawiła z nim dawnego oprawcę samego w eleganckiej restauracji. W ten sposób na zawsze zamknęła za sobą bolesną przeszłość. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. ZUS w 2020 roku zabierze ci fortunę. Składki zjedzą ci sporą część pensji

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News