Smutne doniesienia o Cher. Jej stan jest tragiczny

Smutne doniesienia o Cher. Jej stan jest tragiczny Źródło: Rex Features/East News

Cher od lat uchodzi za ikonę muzyki pop. Odniosła niebywałą sławę, która nie mija po dziś dzień. Mimo ogromnej rzeszy fanów, jaką może się poszczycić, nawet najwięksi sympatycy niewiele wiedzą o jej życiu prywatnym. Teraz wszystko się zmieni.

Cher nigdy nie mogła narzekać na brak zainteresowania. Chodzi nie tylko o oddanych fanów, ale też stale wodzących za nią wzrokiem mężczyzn. Z biegiem lat grono adoratorów stale się powiększało, ale ona, choć jest po dwóch rozwodach, stale odrzuca ich starania, bowiem jak sama przyznała, nie ma zamiaru angażować się w kolejny związek. Niestety, życie nigdy jej nie oszczędzało, a wszystko ma swój początek jeszcze w latach dziecięcych, gdy ona i jej przyrodnia siostra musiały walczyć o zainteresowanie matki. Artystka wiele z siebie dała, by uporać się ze wszystkimi koszmarami z przeszłości. Teraz spadł na nią kolejny. 

Wyjątkowo smutne doniesienia na temat Cher. Nie jest dobrze

Zamiłowanie Cher do medycyny estetycznej niejednokrotnie rodziło wiele kontrowersji. Artystka robiła wszystko, by na scenie zawsze wyglądać perfekcyjnie, dlatego od restrykcyjnej diety i ciężkich treningów szybko przeszła do gabinetu lekarskiego. Wykonała sobie m.in. liposukcję, wycięcie żeber, poprawę biustu, policzków, nosa, ust i wiele innych zabiegów. 

DALSZA  CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie było tajemnicą, że wielokrotna ingerencja we własny organizm doprowadziła do problemów ze zdrowiem. Już kilka lat temu mówiono, że Cher ma kłopoty z sercem i nerkami. Z kolei zupełnie niedawno, jak podaje Interia, ujawniono, że stan wokalistki jest naprawdę ciężki. Zdaje się to potwierdzać jeden z jej ostatnich postów na Twitterze, który zamieściła na krótko po wybuchu zamieszek i protestów spowodowanych tragiczną śmiercią George'a Floyda. Przyznała wówczas, że kłopoty zdrowotne nie pozwalają jej wyjść na ulicę i przyłączyć się do protestujących. 

- To mnie zabija, że nie jestem na ulicy, protestując w tym kluczowym momencie w historii - pisała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po 50 latach Lech Wałęsa zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa. Do tej pory nikt nie wiedział

2. Matka włożyła swoje dziecko do pieca. Chwilę później poszła z chłopakiem bawić się na wesele

Już kolejnego dnia zamieściła następny wpis, w którym pożaliła się swoim fanom, że ma aż siedem nowych leków. Ta informacja szczególnie zmartwiła jej sympatyków. Wygląda więc na to, że ze zdrowiem artystki rzeczywiście nie jest najlepiej. 

- Mam siedem nowych leków. Ledwo nadążam - pisała jakiś czas temu rozżalona Cher. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polskie media podają dalej dramatyczne wieści. Nie żyje były trener Kadry Narodowej, fani polskiego sportu w żałobie
  2. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  3. Najnowsza moda weselna doprowadza teściów do szału. Nie wierzą, co robią panowie młodzi
  4. Były detektyw Krzysztof R. usłyszał zarzuty. Wiemy, o co jest oskarżony
  5. Klienci supermarketu spojrzeli na banany i zamarli, ale nie przez pająka ani węża. W kiściach czaiło się inne zwierzę
  6. Prowokatorska wymiana zdań między Agatą Dudą a znanym dziennikarzem. Prezydent wkroczył do dyskusji, przekaz jest jednoznaczny

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News