Polscy skoczkowie odnoszą w tym sezonie niesamowite sukcesy. Nic dziwnego, że kibice tłumnie schodzą się na skocznie aby ich dopingować, wykazując się przy tym coraz to większą kreatywnością.

Grupa kibiców postanowiła w dowcipny sposób wesprzeć Kamila Stocha i innych polskich skoczków. W tym celu przygotowali specjalny transparent, który przy okazji miał dopiec liderowi .Nowoczesnej – Ryszardowi Petru.

Na transparencie napisali: „Leć jak Ryszard na Madere”, nawiązując w oczywisty sposób do ostatniej głośnej podróży Ryszarda Petru. Mieszanie sportu i polityki jest oczywiście kontrowersyjne, jednak nie to wzbudziło największy sprzeciw internautów.

Hasło zostało napisane na polskiej fladze. To częsty zabieg stosowany na trybunach i stadionach. Internauci zwrócili jednak uwagę, że w taki sposób kibice pogwałcili polskie prawo, które nakazuje okazywać szacunek polskim symbolom narodowym. Sprawa nabrała dodatkowego rozgłosu, gdy zdjęcie w celach humorystycznych umieścił na swoim profilu Paweł Kukiz.

mt

 

...

Zobacz również