Międzynarodowe turnieje w piłce nożnej są bardzo ważnym wydarzeniem szczególnie dla męskiej części kibiców. Bardzo często też ich partnerki modlą się o jak najszybszy koniec zawodów, by w końcu mogły odzyskać swoich mężczyzn. Pewna kobieta postanowiła nie czekać i zniechęcić swojego męża do oglądania meczy. Nie przewidziała jednak konsekwencji.

Żona Izzeta Saltiego miała najwyraźniej dość zachowania swojego męża, który w czasie EURO 2016 nie widział niczego poza piłką nożną. Kobieta postanowiła skutecznie zniechęcić swojego partnera do oglądania meczu, gdy ten po raz kolejny ją zignorował i kazał zostawić w spokoju, by mógł śledzić rozwój wydarzeń na boisku.

Obrażona kobieta postanowiła zemścić się na mężu i ściągnęła na swój telefon aplikację, która umożliwia sterowanie telewizorem, w tym jego wyłączanie z innego pomieszczenia.

W trakcie najważniejszych momentów gry pomiędzy reprezentacjami Turcji i Chorwacji, złośliwa żona wyłączała telewizor co za każdym razem wprowadzało jej męża w szał. W końcu telewizor i laptop ucierpiały do tego stopnia, że nie były już zdatne do dalszego użytku.

https://www.youtube.com/watch?v=Dp9KdIm94pU

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

...

Zobacz również